Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 162 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Portico Marina

6 zdjęć

Portico Marina
Portico Marina
Portico Marina
Portico Marina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • recepcja
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • korty tenisowe
 • sauna
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 520 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

W każdym apartamencie są grzejniki kanałowe wpuszczone w posadzkę.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Portico Marina to inwestycja stworzona z myślą o realizacji idei drugiego domu. To miejsce, które zapewnia mieszkańcom komfort wakacji na życzenie. Idealnie sprawdzi się w roli całorocznego apartamentu, drugiego domu czy inwestycji na wynajem. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wyjątkowy, zielony krajobraz sprawiają, ze Portico Marina to miejsce, w którym chce się zostać na zawsze.

Organiczną stylistykę Portico Marina urozmaicają szklane elementy. Przeszklone elewacje od strony południowej ukazują malowniczy krajobraz zalewu, natomiast północne, bardziej zabudowane, chronią prywatność mieszkańców. To ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie pozwala ograniczyć koszty ogrzewania i zapewnia naturalne doświetlenie kluczowych korytarzy komunikacyjnych.

Mieszkania rozkładają się na czterech kondygnacjach – dwóch zwykłych i dwóch antresolowych. Do dyspozycji mieszkańców są apartamenty z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak: taras, ogródek parterowy czy loggia.

Portico Marina spełnia oczekiwania zarówno osób szukających spokoju i wyciszenia, jak i zwolenników aktywnego wypoczynku. Oprócz wodnych atrakcji i wielu tras rowerowych w okolicy, mieszkańcy mogą wybrać się na prywatny basen, a także rozegrać mecze squasha czy tenisa na kortach należących do inwestycji. W Portico Marina znajduje się także kompleks wellness & SPA – prawdziwa przestrzeń relaksu, w której mieszkańcy mogą skorzystać z szerokiej oferty odprężających zabiegów. Portico Marina to miejsce przyjazne rodzinie – wspólne chwile uprzyjemni wyjście do restauracji lub pobyt na placu zaaranżowanym z myślą o najmłodszych. Dla mieszkańców przewidziano pralnie.

Inwestycja Portico Marina znajduje się w Zegrzu, ul. Pułkownika Drewnowskiego (10.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Portico Marina Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Inwestycja Portico Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Portico Marina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Portico Marina Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Do Zegrza z łatwością można się dostać również komunikacją publiczną – autobusami, Szybką Koleją Miejską oraz pociągami Kolei Mazowieckich. W sezonie letnim kursują także tramwaje wodne, które stanowią przyjemną alternatywę transportową dla tradycyjnych rozwiązań. Do Portico Marina można przyjechać także korzystając z uroków natury – z Warszawą Zegrze łączy malowniczy, niespełna 20 kilometrowy Kanał Żerański, wzdłuż którego rozciąga się trasa rowerowa. Zegrze jest również dobrze skomunikowane z portami lotniczymi – zarówno z odległym o około 30 kilometrów Modlinem, jak i warszawskim Okęciem – na lotnisko Chopina można dojechać w zaledwie 45 minut. Budynek położony na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego, czyste powietrze bez smogu. Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku i rekreacji, oferujące szeroki wachlarz możliwości. Wielbiciele sportów wodnych mają do dyspozycji liczne wypożyczalnie sprzętu – łodzi, katamaranów, kajaków czy desek windsurfingowych, a także wyciąg do wakeboardingu, dzięki czemu mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem ekspertów. Lokalizacja Apartamentów nad Zalewem daje mieszkańcom komfort korzystania z wszelkich uroków akwenu. Oprócz ogólnodostępnych szkółek i kąpielisk w okolicy, mieszkańcy mają do dyspozycji prywatną przystań należącą do Portico Marina. Zegrze to miejsce umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu na powietrzu także w sezonie zimowym. Akwen pokryty taflą lodu i warstwą śniegu idealnie sprawdzi się jako podłoże dla latających bojerów czy snowkite’a.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Portico Marina?

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Portico Marina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Portico Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zegrze Osiedle.

Data aktualizacji: 03.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zegrzu

Oferty w Zegrzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: