Portico Marina

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Portico Marina Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 67 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Natura (5,1 km dalej)

Inwestycja Osiedle Natura znajduje się w Wieliszewie, ul. Kościelna (8,1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Natura. Inwestycja Osiedle Natura została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 272 lokale mieszkalne o powierzchniach od 27 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Natura znajduje się 6 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Legionowski, Wieliszew, ul. Kościelna (8,1 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Natura
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba mieszkań: 51
 • Powierzchnia: 27 - 68 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Osiedle Natura
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Regaty (10,8 km dalej)

Inwestycja Osiedle Regaty znajduje się na Kobiałce, ul. Flisaków 8 (14,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Osiedle Regaty jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 267 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Flisaków 8 (14,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Regaty
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 16
 • Powierzchnia: 46 - 70 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Dom Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

NeoVita etap II (11,9 km dalej)

Inwestycja NeoVita etap II znajduje się na Kobiałce, ul. Mochtyńska (13,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Neocity Polska Sp. z o. o.. Inwestycja NeoVita etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 210 lokali mieszkalnych o powierzchni 42 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mochtyńska (13,7 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 697 zł/m2

Inwestycja polecana

NeoVita etap II
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 42 m2
 • Liczba pokoi: 2
Neocity Polska Sp. z o. o.
Mieszkania spełniające kryteria

Portico Marina to inwestycja stworzona z myślą o realizacji idei drugiego domu. To miejsce, które zapewnia mieszkańcom komfort wakacji na życzenie. Idealnie sprawdzi się w roli całorocznego apartamentu, drugiego domu czy inwestycji na wynajem. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wyjątkowy, zielony krajobraz sprawiają, ze Portico Marina to miejsce, w którym chce się zostać na zawsze.

Organiczną stylistykę Portico Marina urozmaicają szklane elementy. Przeszklone elewacje od strony południowej ukazują malowniczy krajobraz zalewu, natomiast północne, bardziej zabudowane, chronią prywatność mieszkańców. To ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie pozwala ograniczyć koszty ogrzewania i zapewnia naturalne doświetlenie kluczowych korytarzy komunikacyjnych.

Mieszkania rozkładają się na czterech kondygnacjach – dwóch zwykłych i dwóch antresolowych. Do dyspozycji mieszkańców są apartamenty z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak: taras, ogródek parterowy czy loggia.

Portico Marina spełnia oczekiwania zarówno osób szukających spokoju i wyciszenia, jak i zwolenników aktywnego wypoczynku. Oprócz wodnych atrakcji i wielu tras rowerowych w okolicy, mieszkańcy mogą wybrać się na prywatny basen, a także rozegrać mecze squasha czy tenisa na kortach należących do inwestycji. W Portico Marina znajduje się także kompleks wellness & SPA – prawdziwa przestrzeń relaksu, w której mieszkańcy mogą skorzystać z szerokiej oferty odprężających zabiegów. Portico Marina to miejsce przyjazne rodzinie – wspólne chwile uprzyjemni wyjście do restauracji lub pobyt na placu zaaranżowanym z myślą o najmłodszych. Dla mieszkańców przewidziano pralnie.

Inwestycja Portico Marina znajduje się w Zegrzu, ul. Pułkownika Drewnowskiego (10,4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Portico Marina Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k..

Inwestycja Portico Marina jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Portico Marina pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 30 do 118 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Portico Marina Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 520 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.

W każdym apartamencie są grzejniki kanałowe wpuszczone w posadzkę.

Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne: w garażu podziemnym.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystań dla łodzi, basen, korty tenisowe, recepcja, sauna, sala fitness.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Portico Marina

Do Zegrza z łatwością można się dostać również komunikacją publiczną – autobusami, Szybką Koleją Miejską oraz pociągami Kolei Mazowieckich. W sezonie letnim kursują także tramwaje wodne, które stanowią przyjemną alternatywę transportową dla tradycyjnych rozwiązań. Do Portico Marina można przyjechać także korzystając z uroków natury – z Warszawą Zegrze łączy malowniczy, niespełna 20 kilometrowy Kanał Żerański, wzdłuż którego rozciąga się trasa rowerowa.
Zegrze jest również dobrze skomunikowane z portami lotniczymi – zarówno z odległym o około 30 kilometrów Modlinem, jak i warszawskim Okęciem – na lotnisko Chopina można dojechać w zaledwie 45 minut.

Budynek położony na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego, czyste powietrze bez smogu.

Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku i rekreacji, oferujące szeroki wachlarz możliwości. Wielbiciele sportów wodnych mają do dyspozycji liczne wypożyczalnie sprzętu – łodzi, katamaranów, kajaków czy desek windsurfingowych, a także wyciąg do wakeboardingu, dzięki czemu mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem ekspertów. Lokalizacja Apartamentów nad Zalewem daje mieszkańcom komfort korzystania z wszelkich uroków akwenu. Oprócz ogólnodostępnych szkółek i kąpielisk w okolicy, mieszkańcy mają do dyspozycji prywatną przystań należącą do Portico Marina.

Zegrze to miejsce umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu na powietrzu także w sezonie zimowym. Akwen pokryty taflą lodu i warstwą śniegu idealnie sprawdzi się jako podłoże dla latających bojerów czy snowkite’a.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich. W odległości 1 400 metrów od inwestycji Portico Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZEGRZE PŁD. 02 (ZEGRZE PŁD.).

Data publikacji: 08 grudnia 2017 09:14

Data aktualizacji: 27 grudnia 2018 16:30

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Portico Marina Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Portico Marina z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Jedna z ostatnich takich inwestycji?

Portico Marina z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Jedna z ostatnich takich inwestycji?

Najdroższy apartament nad Zegrzem znalazł nabywcę

Najdroższy apartament nad Zegrzem znalazł nabywcę