Zielony Truskaw

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPOMPIER Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 163 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle „Zielony Truskaw” to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na jego położenie. Osiedle nowoczesnych bliźniaków, wybudowanych z materiałów najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i zadowolenie ich mieszkańcom. Kompleks osiedlowy leży w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w bezpośrednim sąsiedztwie lasu (puszczy). Świeże powietrze, wszechobecna zieleń, bliskość przyrody to tylko niektóre z zalet tego miejsca. To wszystko to nie mazurski krajobraz, a właśnie „Zielony Truskaw”! Takie położenie zobowiązuje do proekologicznej budowy i wprowadzania przy projektach innowacyjnych rozwiązań, mających na celu ochronę środowiska i dbania o bliskie sąsiedztwo przyrody. Miejscowość znajduje się zaledwie 20 km od centrum Warszawy. Gmina Izabelin, do której należy Truskaw, jest na etapie intensywnego rozwoju - nowe place zabaw, szkoły, przedszkola, Centrum Kultury, ścieżki rowerowe, sklepy - wszystko czego potrzebują mieszkańcy znajduje się w najbliższej okolicy. Ponadto bliskość do I linii metra - Młociny, przy której powstaje największa w Warszawie galeria handlowa z kompleksem usługowo-rozrywkowym, do której jest bezpośrednie połączenie autobusowe - cała trasa w 1 strefie biletowej. Osiedle „Zielony Truskaw” to miejsce idealne do mieszkania dla rodzin z małymi dziećmi - cisza, spokój, własna przestrzeń wokół domu daje szereg możliwości na zaaranżowanie własnego miejsca na ziemi, gdzie wśród sąsiadów pojawią się łosie, zające czy sarny, a rano będzie nas budził świergot ptaków. Zapraszamy do Truskawia!

Inwestycja Zielony Truskaw znajduje się w Truskawiu, ul. Południowa (6.8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera POMPIER Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Zielony Truskaw jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Zielony Truskaw pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 228 metrów kwadratowych w cenie od 990 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper POMPIER Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Zielony Truskaw

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Komunikacyjnie Gmina jest świetnie połączona z centrum Warszawy, do stacji Metro Młociny oraz całego dużego węzła komunikacyjnego można dotrzeć autobusem w ok. 25 minut. Cała gmina objęta jest 1 strefą biletową, dojeżdża tu miejski autobus linii 210 oraz nocna linia N58, a także lokalne linie jak L7 i L18, które łączą z sąsiednimi Gminami Łomianki i Stare Babce, z której już szybki dojazd na Bemowo i Wolę. Odległość do samych granic Warszawy to 7 km, samochodem dzieli nas od trasy S8 – ok. 7 km., od trasy S7 – ok. 12 km a do samego centrum Warszawy tylko 20 km. Gmina ma sieć ścieżek rowerowych połączonych z Warszawą, która ciągle się wydłuża o kolejne kilometry.

Edukacja

W Gminie funkcjonują dwie publiczne szkoły podstawowe – dzieci podzielone są poziomami klas, obie szkoły mieszczą się w Izabelinie. Tzw. „mała” szkoła dla dzieci młodszych klas 0-3 schowana wśród wysokich sosen zapewnia jej kameralny, bezpieczny charakter. Budynek jest nowy, nowoczesny, z wyglądu przypomina amerykański campus. Szkoła dla dzieci starszych, klasy 4-8 znajduje się w Izabelinie przy głównej ulicy 3 Maja, przy której jest przystanek autobusowy. Szkoły oferują szereg zajęć dodatkowych, kółka zainteresowań oraz szkolne kluby sportowe – SKS. Przy obu szkołach są parkingi. Przedszkola gminne znajdziemy w Izabelinie oraz w Laskach. Ponadto na terenie Gminy funkcjonują przedszkola prywatne i klubiki, które zapewniają opiekę maluszkom. Przy Urzędzie Gminy Izabelin działa bardzo sprawne Centrum Kultury, które organizuje mnóstwo zajęć sportowych, językowych czy plastycznych. Wachlarz oferowanych zajęć jest bardzo szeroki od szydełkowania, po karate, malarstwo, ceramikę artystyczną czy naukę gry na gitarze. Poza tym izabeliński kalendarz kulturalny bogaty jest w wydarzenia np. Izabelińskie dni książki, festyny rodzinne itp., którego organizatorem jest Centrum Kultury Izabelin. Na terenie Gminy mamy też prywatne szkoły językowe, szkoły muzyczne.

Opieka medyczna

W Izabelinie sprawie działa przychodnia lekarska, stomatologiczna, rehabilitacja czy Klub Seniora. Są też prywatne placówki i gabinety lekarskie świadczące usługi w temacie zdrowia jak rehabilitacja, fizjoterapia okulistyka czy ortodoncja i protetyka. Na terenie gminy znajdziemy też dwie apteki.

Sklepy i usługi

Na terenie Gminy Izabelin znajduję się mnóstwo sklepów i punktów usługowych wszelakich branż. Nie sposób wymienić wszystkich. Na pewno na uwagę zasługuje wyśmienita pizzeria Mięta, sklepy ogólnospożywcze, w których możemy kupić wyroby własnej produkcji, sklep z ekologiczną żywnością „Bułka z masłem”. Po codzienne zakupy, takie jak pieczywo, wędlina, nabiał, świeżą rybę czy warzywa nie trzeba wyjeżdżać z Izabelina, wszystko jest na miejscu. Wśród usług bez kłopotu znajdziemy warsztaty samochodowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne, restauracje, pralnie, apteki, szewca czy usługi krawieckie. W Gminie będzie funkcjonował też market Netto (w trakcie budowy w Mościskach), jest też Carrefour oraz Biedronka – na trasie do Łomianek. Dla smakoszy dziczyzny swoje drzwi otwarte ma słynna „Dziupla” – miejsce wyjątkowe na mapie Truskawia, jednakże stolik należy rezerwować z wyprzedzeniem. Popularnością cieszą się też restauracje Biesisko, Syta, Kampinówka czy wspomniana pizzeria Mięta. Na terenie sąsiedniej gminy Stare Babice znajdziemy sklepy takich sieci jak: Lidl, Biedronka, Empik, Neonet, Smyk, Pepco, Rossmann, Brico Marche, cukiernie, piekarnie i wiele innych. Po drugiej stronie Izabelina mamy Łomianki z bazarkiem i dużymi centrami handlowymi.

Data publikacji: 03.07.2020

Data aktualizacji: 10.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie