Domy na Pszennej

Domy na sprzedaż ul. Pszenna, oferowane bezpośrednio przez Polskie Domy Drewniane

Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Pszenna

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Domy na Pszennej

9 zdjęć

Domy na Pszennej
Domy na Pszennej
Domy na Pszennej
Domy na Pszennej

Najbliższe inwestycje

 • Domy na Zdrowiu
  od: 6 016 zł/m2

  Domy na Zdrowiu

  WALKO Development Sp. z o.o.

  Dom Zdrowie-Mania, Polesie, Łódź
  ul. Minerska 26
  3.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 97-141 m2
  • Domów: 4
  • Pokoje: 5
 • Złoty Dąb
  od: 5 975 zł/m2

  Złoty Dąb

  Samson-Dom

  Dom Złotno, Polesie, Łódź
  ul. Podchorążych 47
  6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 99-122 m2
  • Domów: 7
  • Pokoje: 4-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • rekuperacja

Opis Inwestycji

Domy na Pszennej logo

11 energooszczędnych i ekologicznych domów wykonanych z najwyższej jakości materiałów będą gotowe do zamieszkania jeszcze w tym roku!

Na terenie inwestycji mieści się 14 miejsc postojowych oraz nowoczesna, zamykana wiata na rowery. Każdy z domów posiada swój ogród, zbiorniki na wodę opadową do podlewania roślinności oraz jest przystosowany pod montaż paneli fotowoltaicznych.

Wszystkie lokale są wyposażone w piece gazowe oraz rekuperatory (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła). Dzięki rekuperacji i najnowszej technologii budownictwa opłaty za utrzymanie domu będą minimalne! Dodatkowo każdy z domów ma duże, ponad 20 m2 poddasze. Teren osiedla jest otoczony drzewami, których na terenie inwestycji zachowano jak najwięcej.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddajemy ponad 2000 m2 części zielonej oazy, która będzie służyć jako miejsce do odpoczynku, rekreacji, uprawiania sportu, organizacji rodzinnych pikników, czy osiedlowych spotkań. Całe osiedle wraz z terenem zadrzewionym jest ogrodzone, co sprzyja poczuciu prywatności i bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Domy na Pszennej znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Pszenna (3.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Polskie Domy Drewniane.

Inwestycja Domy na Pszennej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy na Pszennej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polskie Domy Drewniane przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 258 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc): Informacje u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Pszennej 7. Na terenie dzielnicy znajdują się liczne zabytki, a także Łódzki Ogród Botaniczny oraz Park na Zdrowiu i leśny rezerwat przyrody Polesie Konstantynowskie.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy na Pszennej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy na Pszennej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Domy na Pszennej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Borowa - Siewna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy na Pszennej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na Pszennej znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum nr 8 im Tadeusza Kościuszki w odległości 570 m, Akademia Techników Medycznych w odległości 570 m.

Data publikacji: 22.07.2021
Data aktualizacji: 01.06.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zdrowiu-Mani

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: