Wilania

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Wilania dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
98 m2
Parter
69 m2
Parter
186 m2
Parter
70 m2
Parter

Opis Inwestycji

Wilania i Wiktoria to osiedla, które powstają blisko skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego. W ciągu 10 minut można stąd dojechać do stacji metra Imielin, a do Centrum w 25 minut, przyspieszoną linią 522. W sąsiedztwie znajdują się boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci i placówki oświatowe (żłobek, przed-szkole, szkoła przy ul. Ledóchowskiej). W przyszłości będzie tu łatwy dostęp do obwodnicy i szybkie połączenie z Ursynowem.ATUTY LOKALI USŁUGOWYCH• Ekspozycja od ulicy• Witryny floor-to-top• Przeszklone ściany frontowe• Wysokość 342 cm• Możliwość podziału większych lokali• Możliwość gastronomiiInwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Inwestycja Wilania znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Wilania jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 113 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach posiadających 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wilania pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 69 do 186 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 113 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 69 do 186 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wilania

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 400 metrów od inwestycji Wilania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Branickiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wilania znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Sztuk Walki w odległości 600m, Przedszkole nr 420 w odległości 650m, WBS - Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się HIFU Clinic Centrum Leczenia Raka Prostaty, w odległości 250 m znajduje się Szpital Medicover, w odległości 250 m znajduje się Medicopharma. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się Centrum Opatrzności Bożej, w odległości 700 m znajduje się Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, w odległości 950 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka p.w. bł. Edmunda Bojanowskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Ambasada Urody Medical Spa, w odległości 900 m znajduje się Venus. Salon Spa, w odległości 1000 m znajduje się Plac Miejski w Wilanowie.

Data publikacji: 12.03.2019

Data aktualizacji: 22.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie