Wilania

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 107 - 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Wilania i Wiktoria to osiedla, które powstają blisko skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego. W ciągu 10 minut można stąd dojechać do stacji metra Imielin, a do Centrum w 25 minut, przyspieszoną linią 522. W sąsiedztwie znajdują się boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci i placówki oświatowe (żłobek, przed-szkole, szkoła przy ul. Ledóchowskiej). W przyszłości będzie tu łatwy dostęp do obwodnicy i szybkie połączenie z Ursynowem.ATUTY LOKALI USŁUGOWYCH• Ekspozycja od ulicy• Witryny floor-to-top• Przeszklone ściany frontowe• Wysokość 342 cm• Możliwość podziału większych lokali• Możliwość gastronomiiInwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Inwestycja Wilania znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Wilania jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 113 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wilania pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 69 do 436 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 113 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wilania

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Wilania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Branickiego 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilania znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Academy International Wilanów w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 180 m, Otolaryngolodzy24.pl - Wilanów w odległości 440 m, Centrum Medyczne CMP Oddział Wilanów w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Fresh Market, w odległości 410 m znajduje się Carrefour, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 12.03.2019

Data aktualizacji: 14.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie