Śródmieście Wilanów

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Śródmieście Wilanów to nowoczesny, elegancki i modny kompleks kilku kameralnych budynków położonych w samym centrum Miasteczka Wilanów.Osiedle położone w sąsiedztwie Pałacu i Parku w Wilanowie, stale rozbudowywana infrastruktura wokół oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że Śródmieście Wilanów jest jedną z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.Znajdziemy tutaj mieszkania o zróżnicowanych metrażach, z przestronnymi balkonami, tarasami i ogródkami. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa zapewniają duże, zamknięte dziedzińce wewnętrzne z dekoracyjnym układem zieleni, placami zabaw dla dzieci oraz całodobową ochroną. Wokół osiedla istnieje możliwość aktywnego wypoczynku – obok osiedla przebiega popularna ścieżka rowerowa prowadząca do uroczego Powsina.**Biuro Sprzedaży**ul. Klimczaka 3 (50 m od inwestycji)Warszawa/Wilanów, tel.: (22) 885 66 22[email protected]**Zapraszamy w godzinach**Pn. – pt.: 10:00 – 19:00Sb. – nd.: 10:00 – 15:00

Inwestycja Śródmieście Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Kazachska (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Śródmieście Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Śródmieście Wilanów pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Polnord S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi w budynku, pomieszczenie rekreacyjne, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Śródmieście Wilanów

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śródmieście Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Śródmieście Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarmacka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 210 m, WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 230 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Śródmieście Wilanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 460 m, Szpital Medicover w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Śródmieście Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Artis.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie