Kryształ Wilanowa

Oferta archiwalna

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Kazachska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kryształ Wilanowa

8 zdjęć

Kryształ Wilanowa
Kryształ Wilanowa
Kryształ Wilanowa
Kryształ Wilanowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 34000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Kryształ Wilanowa zapoczątkowała kompleks mieszkalny Śródmieście Wilanów, projekt wyjątkowy, a zarazem unikalny. W ramach projektu powstaną budynki mieszkalne, ale także w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej powstanie kwartał handlowy, biurowy, miejskie place co stworzy starannie zaplanowaną – przyjazną i atrakcyjną przestrzeń miejską. Całość zajmie obszar kilkunastu hektarów pomiędzy ulicami Klimczaka, Kazachską, Branickiego i Przyczółkową w Warszawie-Wilanów. Sąsiedztwo tej inwestycji jest jej ogromnym atutem, stworzy mieszkańcom nieograniczone możliwości, udogodnienia, ułatwi codzienne życie.OSTATNIE MIESZKANIA W PROMOCYJNYCH CENACH OSIEDLEKryształ Wilanowa to kameralny, czterokondygnacyjny apartamentowiec o wysokim standardzie.Wysmakowana elegancja architektury i szlachetne materiały wykończeń: szkło, stal, naturalny kamień.Na parterze lokale handlowe, niesąsiadujące z mieszkaniami.MIESZKANIA87 mieszkań i apartamentów, każde z loggią lub balkonem.Na najwyższej kondygnacji – luksusowe apartamenty z tarasami na dachu.Komfortowa przestrzeń: apartamenty na piętrach o ponadstandardowej wysokości 2,80 m, a na parterze – aż 3,25 m.Słoneczne wnętrza: imponujące okna od sufitu do podłogi, przeszklone ściany w wybranych wnętrzach od strony Placu Miejskiego.OTOCZENIE INWESTYCJIMiejscem spotkań i wypoczynku mieszkańców, ale także wydarzeń kulturalnych, wystaw i happeningów będą trzy miejskie place. Łącznie zajmą blisko dwa hektary powierzchni i będą ze sobą połączone bulwarami. Tym samym stworzą ogromną przestrzeń publiczną, niemal trzykrotnie większą niż Rynek Starego Miasta w Warszawie. Każdy z placów to odrębny, jednostkowy projekt wykorzystujący zieleń, fontanny oraz oryginalne elementy małej architektury.Integralną część projektu stanowić będzie Galeria Handlowa pełna światła, zieleni i najnowszych rozwiązań architektonicznych i ekologicznych. Będzie to obiekt o nowoczesnej bryle przykrytej szklanym dachem. Do jej środka doprowadzi ul. Gieysztora pełniąca rolę pasażu handlowego z lokalami usługowymi i kawiarniami w parterach budynków. Wnętrze galerii wypełnią sklepy i butiki, lokale usługowe oraz rozrywkowe – kawiarnie, kina. Przewidziane są miejsca na np. szkoły tańca, szkoły językowe, zajęcia dla dzieci i młodzieży. Galeria ma także pełnić rolę centrum kulturalnego Wilanowa oraz miejsca spotkań towarzyskich. Ruch samochodowy w Śródmieściu Wilanów zostanie ograniczony do minimum. Do centrum handlowego, jak i biurowca dojechać będzie można tylko od strony ul. Przyczółkowej. Wszystkie miejsca parkingowe zaplanowane są w podziemnych parkingach. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na 2014 rok.

Inwestycja Kryształ Wilanowa znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Kazachska (8.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Kryształ Wilanowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Aktualnie w inwestycji Kryształ Wilanowa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Polnord S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kryształ Wilanowa?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kryształ Wilanowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Kryształ Wilanowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarmacka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kryształ Wilanowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Wilanowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 90 m, WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 350 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kryształ Wilanowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Wilanowa w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Błoniach Wilanowskich

Oferty na Błoniach Wilanowskich

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: