Brzozowy Zakątek

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Brzozowy Zakątek dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U.1.003
97,8 m²
Parter

Opis Inwestycji

Brzozowy Zakątek

Cała Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w którym łącznie znajdą się 348 nowe mieszkania o powierzchni od 33 do 100 m 2, w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Jednym z największych atutów osiedla jest strefa rekreacyjno-wypoczynkowa zwieńczona placami zabaw dla dzieci i brzozowym zagajnikiem na wewnętrznym dziedzińcu. Inwestycja Brzozowy Zakątek jest zakończona i zamieszkała.W ofercie pozostał jeden lokal usługowy:• Lokal gotowy do odbioru• Atrakcyjna cena• Sąsiedztwo Wilanów Office Park i osiedli mieszkalnych• Lokal z dużymi witrynami z bezpośrednim wejściem i podjazdem dla wózków od strony ulicy• Strefa dojścia pieszego• Przystanki komunikacji miejskiej – 5 min• Szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia – 5-15 min• Strefa dojazdu samochodem• Centrum Warszawy – 20 min• Obwodnica S2 (2021) – 3 min

Inwestycja Brzozowy Zakątek znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Branickiego (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Brzozowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Brzozowy Zakątek pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 98 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 98 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brzozowy Zakątek

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 400 metrów od inwestycji Brzozowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Branickiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowy Zakątek znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 420 w odległości 400m, Instytut Sztuk Walki w odległości 400m, WBS - Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Bianco Dental Clinic, w odległości 300 m znajduje się She, w odległości 400 m znajduje się HIFU Clinic Centrum Leczenia Raka Prostaty.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Centrum Opatrzności Bożej, w odległości 500 m znajduje się Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, w odległości 750 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka p.w. bł. Edmunda Bojanowskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Ambasada Urody Medical Spa, w odległości 900 m znajduje się Venus. Salon Spa, w odległości 950 m znajduje się Grupa Zieleń.

Data publikacji: 18.03.2019

Data aktualizacji: 16.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie