Brzozowy Zakątek

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Brzozowy Zakątek

Cała Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w którym łącznie znajdą się 348 nowe mieszkania o powierzchni od 33 do 100 m 2, w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Jednym z największych atutów osiedla jest strefa rekreacyjno-wypoczynkowa zwieńczona placami zabaw dla dzieci i brzozowym zagajnikiem na wewnętrznym dziedzińcu. Inwestycja Brzozowy Zakątek jest zakończona i zamieszkała.W ofercie pozostał jeden lokal usługowy:• Lokal gotowy do odbioru• Atrakcyjna cena• Sąsiedztwo Wilanów Office Park i osiedli mieszkalnych• Lokal z dużymi witrynami z bezpośrednim wejściem i podjazdem dla wózków od strony ulicy• Strefa dojścia pieszego• Przystanki komunikacji miejskiej – 5 min• Szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia – 5-15 min• Strefa dojazdu samochodem• Centrum Warszawy – 20 min• Obwodnica S2 (2021) – 3 min

Inwestycja Brzozowy Zakątek znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Branickiego (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Brzozowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Brzozowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 98 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brzozowy Zakątek

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Brzozowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Branickiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowy Zakątek znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Academy International Wilanów w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 230 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 358 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Brzozowy Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowy Zakątek w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.03.2019

Data aktualizacji: 17.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie