Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPol Constructions

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja inwestycji w bliskości centrum Gdańska oraz Wrzeszcza (projektowana Kolej Metropolitalna), z dobrym dostępem do obwodnicy, oraz komunikacji miejskiej. Mieszkania w zabudowie szeregowej położone są w spokojnej, przyjaznej okolicy. W sąsiedztwie znajduje się szkoła, kościół, przychodnia, oraz sklepy. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób chcących odpocząć od życia w zatłoczonym mieścieMieszkania są przestronne i dobrze doświetlone. Okna z salonu, z aneksem kuchennym, wychodzą na ogród. Układ pokoi pozwala na dowolne usytuowanie sypialni głównej, sypialni dziecięcych, czy pomieszczenia do pracy. W korytarzu zaprojektowano miejsce na szafę, oraz pomieszczenie gospodarcze. Obszerna łazienka ma funkcjonalny układ. Warianty aranżacji prezentowane na kartach mieszkań zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Inwestycja Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka znajduje się w Baninie, ul. Kubusia Puchatka (3.2 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Pol Constructions.

Inwestycja Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pol Constructions przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka

Dojazd Domy wybudowane są w malowniczej okolicy w miejscowości Banino. Miejscowość położona 18 km od centrum Gdańska. Dojazd zajmuje 28 minut ul. Juliusza Słowackiego. Połączenie z Trójmiastem zapewnia Państwu sieć PKS, oraz ZTM linia 126. Autobusy kursują do późnych godzin wieczornych. Infrastruktura miejska -Sklepy spożywcze i wielobranżowe. Większoś otwarta do późnych godzin wieczornych. -Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w BaninieDowiedz się więcej. -Edukacyjno-Rozwojowy Punkt Przedszkolny im. ks. proboszcza Romana Janczaka.Dowiedz się więcej. -ZOZ Ośrodek Zdrowia w Baninie. -Apteka "Zielna". Dodatkowe informacje Z racji tego, że miejscowość leży w bliskim sąsiedztwie Gdańska, znajdą tu Państwo pełny dostęp do sieci teleinformatycznej. Poza dużymi dostawcami, w Baninie internet oferują również cztery rodzime firmy.

Banino to miejscowość leżąca w woj. pomorskim, w pow. kartuskim, w gm. Żukowo i bezpośrednio sąsiadująca z południowo-zachodnią częścią Gdańska. Wlicza się ją do aglomeracji gdańskiej. W miejscowości żyje ok. 3 000 mieszkańców. Zabudowa Banina to głównie obiekty mieszkalne ze zdecydowaną dominacją domów jednorodzinnych. Nie brakuje jednak nieruchomości komercyjnych, jak choćby sklepy, bary czy stacja paliw. Sporo jest tu terenów zielonych i użytków rolnych, a na północnym-wschodzie rozciąga się las. Dzieci mogą tu uczęszczać do szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej. W Baninie mieści się również przychodnia lekarska, a niezbędne leki można kupić w tutejszej aptece. Banino cieszy się świetną lokalizacją. Sąsiadując z Gdańskiem, daje swoim mieszkańcom dostęp do wielkomiejskich atrakcji. Niedaleko miejscowości biegną dwie drogi krajowe oraz europejska trasa E28. Docierają tu autobusy PKS i komunikacja miejska z Gdańska, a w niedalekiej odległości zlokalizowany jest gdański port lotniczy.

Komunikacja

Niespełna 2 km na zachód od Banina biegnie droga krajowa nr 20, a ok. 5 km na południe ciągnie się DK7. W podobnej odległości na wschód od miejscowości Banino przebiega europejska trasa E28, a na północy od miejscowości biegnie droga wojewódzka nr 218. Kursują tu autobusy PKS i dociera komunikacja miejska metropolii gdańskiej. Tuż przy wschodniej granicy miejscowości mieści się Port Lotniczy w Gdańsku-Rębiechowie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Banino, Brzozowy Zagajnik.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nova Banino w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Kubusia Puchatka w odległości 280 m znajduje się Good Luck Club.

Data publikacji: 02.06.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie