Domy jednorodzinne w Baninie

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Ul. Złota, oferowane bezpośrednio przez

Pol Constructions

kartuski, Banino, Ul. Złota

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy jednorodzinne w BaninieDomy jednorodzinne w Baninie

5 zdjęć

Domy jednorodzinne w Baninie
Domy jednorodzinne w Baninie
Domy jednorodzinne w Baninie
Domy jednorodzinne w Baninie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Oferta obejmuje cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Banino przy ulicy Złotej.Domy mają powierzchnię 166 m2. Na najniżej kodygnacji znajduje się garaż o powierzchni 18m2. Do każdego domu przynależy ogród z tarasem, do którego kierują dwa wyjścia z salonu.

Domy wybudowane są w malowniczej okolicy w miejscowości Banino. Miejscowość położona 18 km od centrum Gdańska. Dojazd zajmuje 28 minut ul. Juliusza Słowackiego.

Inwestycja Domy jednorodzinne w Baninie znajduje się w Baninie (2.2 km od Gdańska), została zrealizowana przez Pol Constructions.

Inwestycja Domy jednorodzinne w Baninie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pol Constructions nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Banino to miejscowość leżąca w woj. pomorskim, w pow. kartuskim, w gm. Żukowo i bezpośrednio sąsiadująca z południowo-zachodnią częścią Gdańska. Wlicza się ją do aglomeracji gdańskiej. W miejscowości żyje ok. 3 000 mieszkańców. Zabudowa Banina to głównie obiekty mieszkalne ze zdecydowaną dominacją domów jednorodzinnych. Nie brakuje jednak nieruchomości komercyjnych, jak choćby sklepy, bary czy stacja paliw. Sporo jest tu terenów zielonych i użytków rolnych, a na północnym-wschodzie rozciąga się las. Dzieci mogą tu uczęszczać do szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej. W Baninie mieści się również przychodnia lekarska, a niezbędne leki można kupić w tutejszej aptece. Banino cieszy się świetną lokalizacją. Sąsiadując z Gdańskiem, daje swoim mieszkańcom dostęp do wielkomiejskich atrakcji. Niedaleko miejscowości biegną dwie drogi krajowe oraz europejska trasa E28. Docierają tu autobusy PKS i komunikacja miejska z Gdańska, a w niedalekiej odległości zlokalizowany jest gdański port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie?

Niespełna 2 km na zachód od Banina biegnie droga krajowa nr 20, a ok. 5 km na południe ciągnie się DK7. W podobnej odległości na wschód od miejscowości Banino przebiega europejska trasa E28, a na północy od miejscowości biegnie droga wojewódzka nr 218. Kursują tu autobusy PKS i dociera komunikacja miejska metropolii gdańskiej. Tuż przy wschodniej granicy miejscowości mieści się Port Lotniczy w Gdańsku-Rębiechowie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1751 metrów od inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rębiechowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Hocki Klocki w odległości 590 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nova Banino w odległości 883 m, Dentalius w odległości 898 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 902 m znajduje się Good Luck Club, w odległości 902 m znajduje się Zielińscy, w odległości 907 m znajduje się Gustawek na słodko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy jednorodzinne w Baninie w odległości 802 m znajduje się boisko / kort, w odległości 818 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 860 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: