Szeregówki Źródlana

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Źródlana, oferowane bezpośrednio przez Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk

Białystok, ul. Źródlana 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Szeregówki Źródlana

6 zdjęć

Szeregówki Źródlana
Szeregówki Źródlana
Szeregówki Źródlana
Szeregówki Źródlana

Opis Inwestycji

Najnowsza inwestycja Podlaskiej Grupy Deweloperskiej – kameralny zespół budynków przy ul. Źródlanej 7 w Białymstoku (osiedle Skorupy). Jak zwykle wysoki standard oraz świetna lokalizacja.

Każdy segment to przestronny salon z kominkiem i dużymi przeszkleniami, do tego funkcjonalny aneks kuchenny. Na dole jest jeszcze łazienka z miejscem na piec gazowy oraz jednostanowiskowy garaż. Góra z kolei oferuje nam 4 pełnowymiarowe sypialnie, obszerną łazienkę, przydatnym dodatkiem jest też osobna garderoba.

Dużym atutem są ogrody – usytuowane od południa, z dużym (szerokość 2,70m) oknem balkonowym.

Powierzchnie działek zróżnicowane – od 200 do 360m2. Za budynkiem przestrzeń ogrodowa od 6 nawet do 12m, i to od strony południowej! W otoczeniu nowe budynki jednorodzinne.

Nowe szeregówki mają wiele zalet, wśród których największą jest wygoda mieszkania w miejscu, które powstało z myślą o nas. Zwróciliśmy uwagę na to, by standard wykończenia naszych szeregówek był najwyższy – postawiliśmy na nowoczesne technologie, energooszczędność i ekonomizację użytkowania, dając równocześnie przyszłym mieszkańcom spore pole do tworzenia swobodnych aranżacji wnętrz.

W ten sposób stworzyliśmy w Białymstoku wdzięczne miejsca do zamieszkania dla singli, par i rodzin w przestrzeni, która daje ogromne możliwości zagospodarowania.

Szeregówki na sprzedaż zaprojektowane zostały tak, by dawały swoim mieszkańcom możliwie dużą niezależność w zagospodarowywaniu przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nasi Klienci mają do dyspozycji projekty z osobnymi wejściami, garażami; ze strefy dziennej można wyjść od razu do ogrodu, do którego dzięki ogrodzeniu, harmonijne wpasowanemu w otoczenie, nie będzie zaglądał niechciany sąsiad.

Całość mieszkalna jest skomunikowana w niekłopotliwy sposób. Wszystko po to, by każdy z mieszkańców – ten najmłodszy i ten najstarszy – czuł się tu jak u siebie.

Inwestycja Szeregówki Źródlana znajduje się w Białymstoku, ul. Źródlana 7 (2.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk.

Inwestycja Szeregówki Źródlana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Szeregówki Źródlana nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta! W sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoła, poczta, paczkomat. Przykładowe odległości: • do przystanku autobusowego 400m, • sklep PSS Społem 400m, • najbliższy Lidl 1km • do Galerii Białej 2,5km. Lokalizacja, w której powstają domy jednorodzinne, jest specyficzna – to spokojna okolica, która daje wytchnienie, czyniąc z domu azyl, odskocznię od zawodowej codzienności. Za oknami naszych szeregówek widać zieleń, nieba nie przesłania wielkomiejska zabudowa; za drzwiami na mieszkańców czekają zielone trawniki i rabatki z kwiatami. Wiemy jednak, że komfort mieszkania w mieście też jest ważny, dlatego zadbaliśmy o to, by w sąsiedztwie znalazły się: przystanek, sklepy, w których kupisz świeże pieczywo na śniadanie, a także przedszkole i szkoła.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szeregówki Źródlana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówki Źródlana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Szeregówki Źródlana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dojlidy Fabryczne/Centrum Dojlidy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szeregówki Źródlana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki Źródlana znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Europrymusek w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówki Źródlana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się PSS Społem, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Okruszek, w odległości 340 m znajduje się Galeria Ciesielska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki Źródlana w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.07.2020
Data aktualizacji: 07.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: