Szeregówki Źródlana

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPodlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zakątek Wojskiego(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Białystok, ul. Wojskiego 26 (0.1 km od Białegostoku)
  Zakątek Wojskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 29
  Powierzchnia: 135 m2
  Liczba pokoi: 5
  IG Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Najnowsza inwestycja Podlaskiej Grupy Deweloperskiej – kameralny zespół budynków przy ul. Źródlanej 7 w Białymstoku (osiedle Skorupy). Jak zwykle wysoki standard oraz świetna lokalizacja.Każdy segment to przestronny salon z kominkiem i dużymi przeszkleniami, do tego funkcjonalny aneks kuchenny. Na dole jest jeszcze łazienka z miejscem na piec gazowy oraz jednostanowiskowy garaż. Góra z kolei oferuje nam 4 pełnowymiarowe sypialnie, obszerną łazienkę, przydatnym dodatkiem jest też osobna garderoba.Dużym atutem są ogrody – usytuowane od południa, z dużym (szerokość 2,70m) oknem balkonowym.Powierzchnie działek zróżnicowane – od 200 do 360m2. Za budynkiem przestrzeń ogrodowa od 6 nawet do 12m, i to od strony południowej! W otoczeniu nowe budynki jednorodzinne.Nowe szeregówki mają wiele zalet, wśród których największą jest wygoda mieszkania w miejscu, które powstało z myślą o nas. Zwróciliśmy uwagę na to, by standard wykończenia naszych szeregówek był najwyższy – postawiliśmy na nowoczesne technologie, energooszczędność i ekonomizację użytkowania, dając równocześnie przyszłym mieszkańcom spore pole do tworzenia swobodnych aranżacji wnętrz.W ten sposób stworzyliśmy w Białymstoku wdzięczne miejsca do zamieszkania dla singli, par i rodzin w przestrzeni, która daje ogromne możliwości zagospodarowania.Szeregówki na sprzedaż zaprojektowane zostały tak, by dawały swoim mieszkańcom możliwie dużą niezależność w zagospodarowywaniu przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nasi Klienci mają do dyspozycji projekty z osobnymi wejściami, garażami; ze strefy dziennej można wyjść od razu do ogrodu, do którego dzięki ogrodzeniu, harmonijne wpasowanemu w otoczenie, nie będzie zaglądał niechciany sąsiad.Całość mieszkalna jest skomunikowana w niekłopotliwy sposób. Wszystko po to, by każdy z mieszkańców – ten najmłodszy i ten najstarszy – czuł się tu jak u siebie.

Inwestycja Szeregówki Źródlana znajduje się w Białymstoku, ul. Źródlana 7 (2.8 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk.

Inwestycja Szeregówki Źródlana jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Szeregówki Źródlana pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 145 metrów kwadratowych w cenie od 505 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Szeregówki Źródlana

Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta! W sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoła, poczta, paczkomat. Przykładowe odległości: • do przystanku autobusowego 400m, • sklep PSS Społem 400m, • najbliższy Lidl 1km • do Galerii Białej 2,5km. Lokalizacja, w której powstają domy jednorodzinne, jest specyficzna – to spokojna okolica, która daje wytchnienie, czyniąc z domu azyl, odskocznię od zawodowej codzienności. Za oknami naszych szeregówek widać zieleń, nieba nie przesłania wielkomiejska zabudowa; za drzwiami na mieszkańców czekają zielone trawniki i rabatki z kwiatami. Wiemy jednak, że komfort mieszkania w mieście też jest ważny, dlatego zadbaliśmy o to, by w sąsiedztwie znalazły się: przystanek, sklepy, w których kupisz świeże pieczywo na śniadanie, a także przedszkole i szkoła.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówki Źródlana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Szeregówki Źródlana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dojlidy Fabryczne/Centrum Dojlidy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki Źródlana znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Europrymusek w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówki Źródlana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się PSS Społem, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Okruszek, w odległości 340 m znajduje się Galeria Ciesielska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki Źródlana w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.07.2020

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie