Szeregówki Ceramiczna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ceramiczna, oferowane bezpośrednio przez

Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk

Białystok, ul. Ceramiczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Szeregówki CeramicznaSzeregówki Ceramiczna

3 zdjęcia

Szeregówki Ceramiczna
Szeregówki Ceramiczna
Szeregówki Ceramiczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Usytuowane w zacisznej uliczce, ze świetną komunikacją z centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja, wszystkie media, wyjątkowo duże ogrody – to miejsce urzeknie każdego! A do tego jak zwykle nasz wysoki standard… Na dole dominuje bardzo duży salon z równie obszerną kuchnią-jadalnią. Szerokie przeszklenia wychodzące na ogród. Poza tym garaż i łazienka z miejscem na prysznic i pralnię, połączona z niewielkim pomieszczeniem gospodarczym. Na górze projektujemy cztery sypialnie oraz główną łazienkę z miejscem na wannę, prysznic oraz ewentualną pralkę. Atutem tej inwestycji są ponadto bardzo duże ogrody – aż 14 metrów za budynkiem!

Nowe szeregówki mają wiele zalet, wśród których największą jest wygoda mieszkania w miejscu, które powstało z myślą o nas. Zwróciliśmy uwagę na to, by standard wykończenia naszych szeregówek był najwyższy – postawiliśmy na nowoczesne technologie, energooszczędność i ekonomizację użytkowania, dając równocześnie przyszłym mieszkańcom spore pole do tworzenia swobodnych aranżacji wnętrz.

W ten sposób stworzyliśmy w Białymstoku wdzięczne miejsca do zamieszkania dla singli, par i rodzin w przestrzeni, która daje ogromne możliwości zagospodarowania.

Szeregówki na sprzedaż zaprojektowane zostały tak, by dawały swoim mieszkańcom możliwie dużą niezależność w zagospodarowywaniu przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nasi Klienci mają do dyspozycji projekty z osobnymi wejściami, garażami; ze strefy dziennej można wyjść od razu do ogrodu, do którego dzięki ogrodzeniu, harmonijne wpasowanemu w otoczenie, nie będzie zaglądał niechciany sąsiad.

Całość mieszkalna jest skomunikowana w niekłopotliwy sposób. Wszystko po to, by każdy z mieszkańców – ten najmłodszy i ten najstarszy – czuł się tu jak u siebie.

Inwestycja Szeregówki Ceramiczna znajduje się w Białymstoku, ul. Ceramiczna (3.4 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk.

Inwestycja Szeregówki Ceramiczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Szeregówki Ceramiczna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja, w której powstają domy jednorodzinne, jest specyficzna – to spokojna okolica, która daje wytchnienie, czyniąc z domu azyl, odskocznię od zawodowej codzienności. Za oknami naszych szeregówek widać zieleń, nieba nie przesłania wielkomiejska zabudowa; za drzwiami na mieszkańców czekają zielone trawniki i rabatki z kwiatami.

Wiemy jednak, że komfort mieszkania w mieście też jest ważny, dlatego zadbaliśmy o to, by w sąsiedztwie znalazły się: przystanek, sklepy, w których kupisz świeże pieczywo na śniadanie, a także przedszkole i szkoła.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szeregówki Ceramiczna?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówki Ceramiczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 94 metrów od inwestycji Szeregówki Ceramiczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plażowa/Zuchów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szeregówki Ceramiczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki Ceramiczna znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w odległości 535 m, Szkoła Podstawowa Nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w odległości 561 m, Przedszkole Samorządowe nr 20 w odległości 659 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szeregówki Ceramiczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 453 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 594 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówki Ceramiczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 134 m znajduje się Żabka, w odległości 194 m znajduje się Biedronka, w odległości 333 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki Ceramiczna w odległości 591 m znajduje się boisko / kort, w odległości 611 m znajduje się boisko / kort, w odległości 630 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 22.07.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: