Inwestycja przy ul. 1 PLM Warszawa

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.H.U. Partner

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lipowa 13(0.8 km dalej)

  Mińsk Mazowiecki, ul. Lipowa 13 (20.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 2 900 netto/m2
  Lipowa 13
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 63 m2
  Lipowa 13
 • Osiedle Pod Klonami VI(0.9 km dalej)

  Mińsk Mazowiecki, ul. Klonowa (20.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 000 netto/m2
  Osiedle Pod Klonami VI
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 42 - 117 m2
  P.H.U. Partner
 • Osiedle pod Klonami V(1 km dalej)

  Mińsk Mazowiecki, ul. Klonowa 21C (20.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 000 netto/m2
  Osiedle pod Klonami V
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 42 m2
  P.H.U. Partner

Opis Inwestycji

Najnowsza inwestycja firmy Partner już w realizacji, planowany termin odbioru do końca sierpnia 2010 roku. Oferujemy przestronne mieszkania w nowoczesnym, pięciokondygnacyjnym budynku z windami i miejscami parkingowymi – pod budynkiem.   Trzy kondygnacje są zaprojektowane dla powierzchni mieszkalnych do których komunikacje od poziomu garaży podziemnych zapewnią dwie cichobieżne, hydrauliczne windy. Podwyższony parter został przewidziany na powierzchnie handlowe. Pierwsze piętro z szerokim holem i specjalnie przeznaczoną windą to powierzchnia dla gabinetów lekarskich i biur.Zachęcamy do kontaktu w sprawie aktualnej oferty.Miejsce parkingowe w parkingu podziemnym: 19 520zł

Inwestycja Inwestycja przy ul. 1 PLM Warszawa znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego "Warszawa" (20.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner.

Inwestycja Inwestycja przy ul. 1 PLM Warszawa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. 1 PLM Warszawa pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper P.H.U. Partner nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. 1 PLM Warszawa znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w odległości 200m, Przedszkole Miejskie Nr 2 w odległości 400m, Gimnazjum nr 3 Miejskie w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Złota Sp. z o.o. Apteka, w odległości 50 m znajduje się ArtDENT Arlena Tułodziecka, w odległości 100 m znajduje się A-Dent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 650 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Narodzenia NMP. Sanktuarium Matki Bożej Hallerowskiej, w odległości 700 m znajduje się Parafia pw Św. Michała Archanioła , w odległości 700 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, w odległości 450 m znajduje się AKS SAMIR, w odległości 650 m znajduje się Pas a Pas. Fitness, siłownia, kosmetyka, sauna, taniec, paznokcie.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie