Domy w Grzebowilku

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.H.U. Partner

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Trzeci etap pięknie zlokalizowanego osiedla obejmuje kilkanaście komfortowych domów jednorodzinnych. Na położonych pod lasem, przestronnych działkach (blisko 800 m2) staną różne rodzaje kameralnych domów (aktualnie pięć projektów), o powierzchniach od 100 do 130 m. Budynki będą wyposażone m.in. w łącza telefoniczne i internetowe.- murowane domy w otoczeniu zieleni- stan deweloperski w tym piece, grzejniki i instalacje- cena 100-metrowego domu z garażem i działką: od 360 000 zł brutto

Inwestycja Domy w Grzebowilku znajduje się w Grzebowilku, ul. Grzebowilk (19.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner.

Inwestycja Domy w Grzebowilku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy w Grzebowilku pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 223 metrów kwadratowych w cenie od 429 300 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.H.U. Partner nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy w Grzebowilku

Powiat miński zajmuje obszar 1164 km2 i jest jednym z największych powiatów województwa mazowieckiego. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Mińsk Mazowiecki i Sulejówek, gminy miejsko-wiejskie: Halinów, Kałuszyn i Mrozy oraz 7 gmin wiejskich. Rejon zamieszkuje ok. 149 tys. osób, a znaczną część obszaru stanowią grunty rolne. Obecność dużych kompleksów leśnych i naturalnych cieków wodnych, sprzyja rozwojowi agroturystyki, toteż obiekty letniskowo-rekreacyjne znajdują się w większości gmin. Niektóre tereny należą do Nadwiślańskiego lub Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a w powiecie zlokalizowanych jest 8 rezerwatów. Występuje tutaj niska zabudowa drewniana i murowana, wiele zabytkowych pałaców i dworków otoczonych parkami, a w Mińsku Mazowieckim – niskie bloki. W gminie Halinów i mieście Mińsk Mazowiecki znajdują się zakłady przemysłowe. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 2 (część trasy międzynarodowej E30) i nr 50 (obwodnica Warszawy).

Komunikacja

Na terenie powiatu mińskiego krzyżują się: droga krajowa nr 2 – polska część trasy międzynarodowej E30 (przechodząca odcinkami w autostradę A2 i drogę ekspresową S2), oraz droga krajowa nr 50 – tranzytowa obwodnica Warszawy. Przez powiat przebiega także linia kolejowa nr 2, stanowiąca fragment magistrali Paryż – Berlin – Warszawa – Moskwa i obsługująca transport towarowy linia nr 13. Podstawowym środkiem komunikacji w obrębie powiatu są autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Grzebowilku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Domy w Grzebowilku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grzebowilk.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Grzebowilku znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Szymańskiego w Grzebowilku w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy w Grzebowilku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Grzebowilku w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.05.2014

Data aktualizacji: 13.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie