Osiedle Pod Lipką 2

Oferta archiwalna

Myślenice, ul. Solidarności

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pod Lipką 2

3 zdjęcia

Osiedle Pod Lipką 2
Osiedle Pod Lipką 2
Osiedle Pod Lipką 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nasza nowa inwestycja przy ul. Solidarności, na zboczu Plebańskiej Góry (nad górnym parkingiem ponad basenem) to malowniczo położone osiedle domów jednorodzinnych. W każdym domu znajdować się będą dwa lokale mieszkalne: na parterze mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,8 m2, na piętrze (+ poddasze) mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,0 m2.

Do każdego lokalu przyporządkowane jest jedno miejsce parkingowe oraz niewielki ogródek.

Mieszkania bezczynszowe!

Inwestycja Osiedle Pod Lipką 2 znajduje się w Myślenicach, ul. Solidarności (15.4 km od Krakowa), została zrealizowana przez Perfekt-Dom Spółka z o.o.

Inwestycja Osiedle Pod Lipką 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Lipką 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perfekt-Dom Spółka z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Myślenice to liczące sobie 18 050 mieszkańców miasto powiatowe leżące w zachodniej części woj. małopolskiego. Zajmuje obszar 30,1 km2 i jest oddalone od Krakowa o ok. 35 km. Przez miasto przepływa rzeka Raba, a jego południowa część jest w dużej mierze zajęta przez lasy. Leżąc w pobliżu Beskidów, Myślenice zapewniają mieszkańcom piękne widoki górskie. W II połowie XXw. widoczny był intensywny rozwój miasta, który zaowocował m.in. powstaniem osiedli mieszkaniowych. Zabudowa jest tu zwarta z dominacją nieruchomości mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Do dziś jest to miasto silne gospodarczo, w którym prężnie działa sektor handlowy i przemysłowy. W części Dolne Przedmieście działa nawet Specjalna Strefa Ekonomiczna. Mimo to w południowej części miasta znajduje się rezerwat przyrody, a poza nim mieszczą się tu 2 użytki przyrody i liczne pomniki przyrody. W Myślenicach dobrze rozwinięta jest infrastruktura społeczna. Szkoły, przychodnie lekarskie i jednostki kulturalne zapewniają mieszkańcom odpowiedni poziom życia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pod Lipką 2?

Przez Myślenice przebiega droga krajowa nr 7, a od północnego-wschodu do miasta wchodzi droga wojewódzka nr 967, co gwarantuje dobrą komunikację z innymi miejscowościami w regionie, jak i w kraju. Za sprawną komunikację między Myślenicami a pobliskimi miejscowościami odpowiadają busy i autobusy PKS, które odbywają także kursy dalekobieżne. Funkcjonuje tu również kolej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Lipką 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Pod Lipką 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pod Lipką 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Lipką 2 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" w odległości 50 m, Przedszkole Samorządowe Nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Myślenicach w odległości 310 m, Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Myślenicach w odległości 320 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Lipką 2 w odległości 150 m znajduje się Basen Aquarius.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Myślenicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: