Wille Marysieńki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Mateckiego 21
Wille Marysieńki

4 zdjęcia

Wille Marysieńki
Wille Marysieńki
Wille Marysieńki
Wille Marysieńki

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wille Marysieńki dostępnych jest 9 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Wille Marysieńki logo

Wille Marysieńki to nowoczesny zamknięty kompleks dziewięciu domów w zabudowie szeregowej usytuowany w samym sercu poznańskiego Piątkowa. Dzięki otoczeniu przyrody, nawet w centrum miasta odpoczniesz od codziennego zgiełku, jednym z chętniej zamieszkiwanych rejonów Poznania. Lokalizacja zacisznych domów WILLE Marysieńki dzięki bliskości PST umożliwia szybką komunikację z centrum miasta. Równie szybko dojechać można własnym samochodem a dzięki sieci dróg rowerowych również na rowerze.

WILLE Marysieńki noszą cechy typowych willi miejskich kojarzonych z wysokim standardem wykonania i atrakcyjną okolicą. Dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa, zachowując największe atuty jednorodzinnego domu i osiedla – świetna lokalizacji, poczucie prywatności i swobody - wszystko za sprawą sąsiadującej zabudowy jednorodzinnej. Projekt ten zapewnia życie w wyjątkowych, zacisznych domach w zabudowie szeregowej zintegrowanych z infrastrukturą nowoczesnego osiedla.

Domy o powierzchni użytkowej od 115 m2 do 173 m2 z garażami w bryle budynku lub zadaszonymi miejscami postojowymi przy budynku oraz prywatnymi ogródkami.

Wierzymy w nowoczesne rozwiązania sprzyjające naturze dlatego zastosowaliśmy pompy ciepła, fotowoltaikę oraz viedodomofony.

Inwestycja Wille Marysieńki znajduje się na Piątkowie, ul. Mateckiego 21 (6.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Wille Marysieńki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 9 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Wille Marysieńki pozostało na sprzedaż 9 nowych domów o powierzchniach od 115 do 175 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 115 m2 (1 dom)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 126 do 175 m2 (7 domów)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 174 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 9 domów w tym 9 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
od 115 do 175 m².
Powierzchnie działek:
od 43 do 258 m².
Ceny domów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Marysieńki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Wille Marysieńki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mateckiego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Marysieńki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Hipokrates w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Marysieńki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Polska Chata, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 03.09.2020
Data aktualizacji: 27.04.2021
Wille Marysieńki logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Florentyny Luboińskiej 3 61-245 Poznań
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: