Villa Luiza

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Sienkiewicza, oferowane bezpośrednio przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Zabrze, Ul. Sienkiewicza 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Luiza

6 zdjęć

Villa Luiza
Villa Luiza
Villa Luiza
Villa Luiza

Opis Inwestycji

W samym centrum miasta Zabrza z niepowtarzalną lokalizacją zostaL wybudowany bezczynszowy budynek wielorodzinny. Budynek powstaL u zbiegu ulic Sienkiewicza i Mochnackiego. Inwestycję zaprojektowaliśmy tak, aby dać poczucie wygody i zapewnić komfort jego mieszkańcom. Budynek wykonany w tradycyjnej technologii. Pastelowa kolorystyka z elementami drewna doskonale komponuje się z otoczeniem. Atutem tej inwestycji jest nie tylko doskonała lokalizacja, niepowtarzalna architektura ale również czynniki użytkowe tj.- szeroki wybór mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych- każde mieszkanie posiada balkon lub taras, pomieszczenie gospodarcze- szybka komunikacja pionowa zapewniona jest przez cichobieżną windę- możliwość kupienia garazu.Wszystkie mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim, który obejmuje: grzejniki, wszelkie niezbędne instalacje, drzwi zewnętrzne antywywarzeniowe, okna PCV, parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Działka wokół budynku zostanie kompletnie wykończona i zagospodarowana.

Inwestycja Villa Luiza znajduje się w Zabrzu (3.2 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Luiza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Villa Luiza nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.B.O. Trojan Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Luiza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Luiza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Villa Luiza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Sienkiewicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Luiza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Luiza znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 w Zabrzu w odległości 80 m, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 80 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 SPECJALNA w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Luiza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjal w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Luiza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Temed, w odległości 270 m znajduje się Netto, w odległości 510 m znajduje się Targowisko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Luiza w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: