Słoneczne Wzgórze

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkania przy Sienkiewicza(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Zabrze, ul. Sienkiewicza/Jagiełły (3.2 km od centrum Zabrza)
  Ceny od: 4 437/m2
  Mieszkania przy Sienkiewicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 50 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Słoneczne Wzgórze to nowoczesny, kameralny 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny o ciekawej architekturze.Na zainteresowanych czekają tu już tylko dwa przestronne 3-pokojowe mieszkania o metrażach ok 70 m2.Funkcjonalny rozkład każdego z nich sprawia, że są one idealne zarówno dla seniorów, singli czy młodych małżeństw.W trosce o wygodę mieszkańców budynek został wyposażony w cichobieżną windę oraz wygodną klatkę schodową.Dogodna lokalizacja inwestycji pozwala korzystać z pełnej infrastruktury życia miejskiego.

Inwestycja Słoneczne Wzgórze znajduje się w Zabrzu, ul. Grunwaldzka (1.9 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Słoneczne Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynek posiada od 2 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 71 metrów kwadratowych w cenie od 4 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 2 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Wzgórze

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Słoneczne Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Franciszkańska Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Wzgórze znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 150 m, II Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych w odległości 150 m, Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Sklep Pik, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Wzgórze w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Orlik, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2014

Data aktualizacji: 28.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie