Słoneczne Wzgórze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grunwaldzka, oferowane bezpośrednio przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Zabrze, ul. Grunwaldzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Słoneczne Wzgórze

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Słoneczne Wzgórze to nowoczesny, kameralny 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny o ciekawej architekturze.

Na zainteresowanych czekają tu już tylko dwa przestronne 3-pokojowe mieszkania o metrażach ok 70 m2.

Funkcjonalny rozkład każdego z nich sprawia, że są one idealne zarówno dla seniorów, singli czy młodych małżeństw.

W trosce o wygodę mieszkańców budynek został wyposażony w cichobieżną windę oraz wygodną klatkę schodową.

Dogodna lokalizacja inwestycji pozwala korzystać z pełnej infrastruktury życia miejskiego.

Inwestycja Słoneczne Wzgórze znajduje się w Zabrzu, ul. Grunwaldzka (1.9 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Słoneczne Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 2 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Wzgórze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B.O. Trojan Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 2 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Słoneczne Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Franciszkańska Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Wzgórze znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 150 m, II Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych w odległości 150 m, Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Sklep Pik, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Wzgórze w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Orlik, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2014
Data aktualizacji: 28.09.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: