Ogrodowy Zakątek

Oferta archiwalna

Góra Kalwaria, ul. Armii Krajowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 243 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrodowy Zakątek

6 zdjęć

Ogrodowy Zakątek
Ogrodowy Zakątek
Ogrodowy Zakątek
Ogrodowy Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja przy ulicach Armii Krajowej i Sadowej w Górze Kalwarii to 3 zespoły (A, B, C) domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Każdy z segmentów dysponuje działką o pow. od 100m² do 230m² oraz dwoma miejscami postojowymi. Segmenty zrealizowane są na planie prostokąta. W ramach trzech kondygnacji do dyspozycji pozostają 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z aneksem kuchennym , korytarz i ogródek od. 30 m2.

Do budynków doprowadzone wszystkie media: woda, kanalizacja miejska, energia elektryczna oraz gaz. Każdy segment będzie wyposażony w odrębny piec gazowy dwufunkcyjny zapewniający ogrzewanie lokalu i ciepłą wodę. W standardzie montujemy również grzejniki oraz schody drewniane sosnowe.

W budynkach od strony ul. Armii Krajowej przewidziano na parterach usytuowanie lokali usługowych. Nad każdym lokalem usługowym znajdują się po dwa mieszkania, co daje w całym zespole 12 mieszkań o pow. od 61m² do 67m² z dodatkowymi powierzchniami wspólnymi (klatka schodowa).

Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo do szkoły, sklepów, poczty, apteki oraz przedszkola. Elegancja, wysoki standard, bliskość do Warszawy. Bardzo funkcjonalne domy wznoszone w technologii tradycyjnej.

Inwestycja Ogrodowy Zakątek znajduje się w Górze Kalwarii, ul. Armii Krajowej (15.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.B Eko-Dom Sławomir Wojtun.

Inwestycja Ogrodowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ogrodowy Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B Eko-Dom Sławomir Wojtun przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Góra Kalwaria to miasto województwa mazowieckiego, położone nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni liczącej prawie 14 km2 zamieszkuje ponad 11 tys. osób. Zabytkowy układ urbanistyczny miasta oparty jest na planie krzyża łacińskiego, a zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice oraz niskie bloki. Do obiektów zabytkowych należą budynki klasycystyczne: Ratusz oraz Remiza strażacka. W mieście zlokalizowanych jest kilka większych zakładów produkcyjnych oraz wiele małych firm zajmujących się handlem lub usługami. Na bazę turystyczną składają się m.in. hotele, restauracje, muzeum etnograficzne, kino i obiekty sportowe, jak Stadion Miejski czy Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrodowy Zakątek?

Przez teren Góry Kalwarii przebiegają 2 drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz nr 79 (Warszawa – Bytom). Miasto leży w odległości 34 km od centrum stolicy, gdzie dojechać można za pomocą autobusów warszawskiej komunikacji miejskiej: linii strefowej i lokalnej. Z Góry Kalwarii do Warszawy kursują także pociągi Kolei Mazowieckich, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać autobusami PKS, prywatnymi busami bądź pociągami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrodowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Ogrodowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynek 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrodowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrodowy Zakątek znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 210 m, Przedszkole Publiczne "Różowy Baranek" w odległości 290 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrodowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się VIVO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrodowy Zakątek w odległości 260 m znajduje się Orlik Kalwaryjska, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 04.02.2020

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Górze Kalwarii

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: