Ogrodowy Zakątek

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.B Eko-Dom Sławomir Wojtun

Ceny od: 3 291 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Ogrodowy Zakątek dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
10
5
148,9 m²
230 m2
490 000 zł3 291 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ulicach Armii Krajowej i Sadowej w Górze Kalwarii to 3 zespoły (A, B, C) domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Każdy z segmentów dysponuje działką o pow. od 100m² do 230m² oraz dwoma miejscami postojowymi. Segmenty zrealizowane są na planie prostokąta. W ramach trzech kondygnacji do dyspozycji pozostają 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z aneksem kuchennym , korytarz i ogródek od. 30 m2.Do budynków doprowadzone wszystkie media: woda, kanalizacja miejska, energia elektryczna oraz gaz. Każdy segment będzie wyposażony w odrębny piec gazowy dwufunkcyjny zapewniający ogrzewanie lokalu i ciepłą wodę. W standardzie montujemy również grzejniki oraz schody drewniane sosnowe.W budynkach od strony ul. Armii Krajowej przewidziano na parterach usytuowanie lokali usługowych. Nad każdym lokalem usługowym znajdują się po dwa mieszkania, co daje w całym zespole 12 mieszkań o pow. od 61m² do 67m² z dodatkowymi powierzchniami wspólnymi (klatka schodowa).Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo do szkoły, sklepów, poczty, apteki oraz przedszkola. Elegancja, wysoki standard, bliskość do Warszawy. Bardzo funkcjonalne domy wznoszone w technologii tradycyjnej.

Inwestycja Ogrodowy Zakątek znajduje się w Górze Kalwarii, ul. Armii Krajowej (15.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.B Eko-Dom Sławomir Wojtun.

Inwestycja Ogrodowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ogrodowy Zakątek pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 149 metrów kwadratowych w cenie od 490 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 149 m2 w cenie od 490 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B Eko-Dom Sławomir Wojtun przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom.
Powierzchnie domów: 149 m2.
Powierzchnie działek: 230 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 490 000 do 455 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 291 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrodowy Zakątek

Góra Kalwaria to miasto województwa mazowieckiego, położone nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni liczącej prawie 14 km2 zamieszkuje ponad 11 tys. osób. Zabytkowy układ urbanistyczny miasta oparty jest na planie krzyża łacińskiego, a zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice oraz niskie bloki. Do obiektów zabytkowych należą budynki klasycystyczne: Ratusz oraz Remiza strażacka. W mieście zlokalizowanych jest kilka większych zakładów produkcyjnych oraz wiele małych firm zajmujących się handlem lub usługami. Na bazę turystyczną składają się m.in. hotele, restauracje, muzeum etnograficzne, kino i obiekty sportowe, jak Stadion Miejski czy Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

Komunikacja

Przez teren Góry Kalwarii przebiegają 2 drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz nr 79 (Warszawa – Bytom). Miasto leży w odległości 34 km od centrum stolicy, gdzie dojechać można za pomocą autobusów warszawskiej komunikacji miejskiej: linii strefowej i lokalnej. Z Góry Kalwarii do Warszawy kursują także pociągi Kolei Mazowieckich, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać autobusami PKS, prywatnymi busami bądź pociągami.

W odległości 400 metrów od inwestycji Ogrodowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny RYNEK 02 (GÓRA KALWARIA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrodowy Zakątek znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w odległości 250m, Samorządowe Przedszkole Integracyjne w odległości 250m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się CKD. Sprzęt precyzyjny i medyczny, oprawy oświetleniowe dla stomatologii, w odległości 600 m znajduje się Uszyński Leszek, lek. med. internista, w odległości 750 m znajduje się Przychodnia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Kościół Parafialny NMP w Górze Kalwarii, w odległości 650 m znajduje się Gminny Ośrodek Kultury, w odległości 750 m znajduje się Ośrodek Kultury Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1400 m znajduje się Miejski Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

Data publikacji: 04.07.2014

Data aktualizacji: 09.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie