Ogrodowy Zakątek

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B Eko-Dom Sławomir Wojtun

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 323 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ulicach Armii Krajowej i Sadowej w Górze Kalwarii to 3 zespoły (A, B, C) domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Każdy z segmentów dysponuje działką o pow. od 100m² do 230m² oraz dwoma miejscami postojowymi. Segmenty zrealizowane są na planie prostokąta. W ramach trzech kondygnacji do dyspozycji pozostają 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z aneksem kuchennym , korytarz i ogródek od. 30 m2.Do budynków doprowadzone wszystkie media: woda, kanalizacja miejska, energia elektryczna oraz gaz. Każdy segment będzie wyposażony w odrębny piec gazowy dwufunkcyjny zapewniający ogrzewanie lokalu i ciepłą wodę. W standardzie montujemy również grzejniki oraz schody drewniane sosnowe.W budynkach od strony ul. Armii Krajowej przewidziano na parterach usytuowanie lokali usługowych. Nad każdym lokalem usługowym znajdują się po dwa mieszkania, co daje w całym zespole 12 mieszkań o pow. od 61m² do 67m² z dodatkowymi powierzchniami wspólnymi (klatka schodowa).Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo do szkoły, sklepów, poczty, apteki oraz przedszkola. Elegancja, wysoki standard, bliskość do Warszawy. Bardzo funkcjonalne domy wznoszone w technologii tradycyjnej.

Inwestycja Ogrodowy Zakątek znajduje się w Górze Kalwarii, ul. Armii Krajowej (15.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.B Eko-Dom Sławomir Wojtun.

Inwestycja Ogrodowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ogrodowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 149 metrów kwadratowych w cenie od 490 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B Eko-Dom Sławomir Wojtun przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrodowy Zakątek

Góra Kalwaria to miasto województwa mazowieckiego, położone nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni liczącej prawie 14 km2 zamieszkuje ponad 11 tys. osób. Zabytkowy układ urbanistyczny miasta oparty jest na planie krzyża łacińskiego, a zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice oraz niskie bloki. Do obiektów zabytkowych należą budynki klasycystyczne: Ratusz oraz Remiza strażacka. W mieście zlokalizowanych jest kilka większych zakładów produkcyjnych oraz wiele małych firm zajmujących się handlem lub usługami. Na bazę turystyczną składają się m.in. hotele, restauracje, muzeum etnograficzne, kino i obiekty sportowe, jak Stadion Miejski czy Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

Komunikacja

Przez teren Góry Kalwarii przebiegają 2 drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz nr 79 (Warszawa – Bytom). Miasto leży w odległości 34 km od centrum stolicy, gdzie dojechać można za pomocą autobusów warszawskiej komunikacji miejskiej: linii strefowej i lokalnej. Z Góry Kalwarii do Warszawy kursują także pociągi Kolei Mazowieckich, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać autobusami PKS, prywatnymi busami bądź pociągami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrodowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Ogrodowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynek 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrodowy Zakątek znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 210 m, Przedszkole Publiczne "Różowy Baranek" w odległości 290 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrodowy Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrodowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Targowisko, w odległości 310 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrodowy Zakątek w odległości 260 m znajduje się Orlik Kalwaryjska, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 04.07.2014

Data aktualizacji: 04.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie