Dębowe Zacisze

Oferta archiwalna

krakowski, Kryspinów, ul. Kryspinów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Dębowe Zacisze

4 zdjęcia

Dębowe Zacisze
Dębowe Zacisze
Dębowe Zacisze
Dębowe Zacisze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 258 do 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Dębowe Zacisze logo

Inwestycja Dębowe Zacisze znajduje się w Kryspinowie, ul. Kryspinów (1 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Leach & Lang Property Consultants w ramach której powstaje dziewięć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojących.

Domy budowane w ramach inwestycji Dębowe Zacisze zostały starannie przemyślane i zaprojektowane z najwyższym wykorzystaniem przestrzeni. Docelowo powstaje tutaj sześć domów w zabudowie bliźniaczej (trzy bliźniaki) oraz trzy domy wolnostojące. Te dwupoziomowe konstrukcje o powierzchni użytkowej ok 100 m2 idealnie rozdzielają dzienną oraz prywatną strefę domu.

Na parterach znajdziemy świetnie zaprojektowane salony z oknami przesuwnymi oraz kuchniami, które zgodnie z wolą Nabywcy mogą być połączone z pokojem lub zupełnie oddzielone. Salony są na tyle przestronne iż znajdzie się w nich miejsce zarówno na wypoczynek jak i na zagospodarowanie części jadalnej. To sprawi, iż z radością będziemy spędzać czas w gronie najbliższych i chętnie zapraszać przyjaciół.

Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie: jedną większą oraz dwie mniejsze. Każda z sypialni ma wydzieloną garderobę, dzięki czemu możemy efektywniej wykorzystać powierzchnię pokoju wstawiając biurka, zabawki, kąciki do rysowania dla dzieci czy toaletkę dla Pani Domu.

Każdy z domków ma wyjście na ogród, których powierzchnie oscylują w granicach 2,5 do 3,2 a. Dodatkowo, do każdego z domków przewidziany jest wolnostojący garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed garażem.

Całość inwestycji została starannie zaprojektowana, łącząc klasyczne formy z nowoczesnymi rozwiązaniami, jak na przykład gabionowe elewacje uzupełnione drewnianymi elementami.

Osiedle posiadać będzie stylowe ogrodzenie i wewnętrzną komunikację z kostki betonowej i kamieni.

Strefa wjazdowa wykonana z reprezentacyjnego ogrodzenia pełnego z kruszywa kamiennego.

Całość dopełniona zostanie przemyślaną zielenią oraz małą architekturą.

Inwestycja Dębowe Zacisze znajduje się w Kryspinowie, ul. Kryspinów (1 km od Krakowa), została zrealizowana przez PalettenWerk Kozik Sp. J.

Inwestycja Dębowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dębowe Zacisze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PalettenWerk Kozik Sp. J. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Dębowe Zacisze położona jest w cichej i spokojnej okolicy niedaleko rzeki Sanki, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Pałacu w Kryspinowie wraz z dębowym, kilkusetletnim parkiem. Lokalizacja ta jest idealna do rekreacji: w ciągu 20 minut spacerem możemy dostać się na najpopularniejsze dla Krakowa kąpielisko nad Zalewem w Kryspinowie, a położenie na skraju Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego obfituje w mnogość ścieżek rowerowych i spacerowych trzy kroki od domu.

Kryspinów jest świetnie skomunikowany z centrum Krakowa. W 8 minut możemy dostać się na obwodnicę Krakowa przez węzeł Mirowski lub Balice II. Tyle samo czasu zajmie nam dojazd do lotniska oraz do stacji kolejki, dzięki której na Dworcu Głównym w Krakowie jesteśmy w 18 minut. Mimo to, będąc w domu możemy cieszyć spokojem i relaksować się w pięknych okolicznościach przyrody.

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dębowe Zacisze?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowe Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Dębowe Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kryspinów.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dębowe Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 530 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowe Zacisze w odległości 370 m znajduje się LKS Lotnik Kryspinów.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: