Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Południowa, oferowane bezpośrednio przez

Pajo Sp. z o.o.

poznański, Plewiska, ul. Południowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 788 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i IIIOsiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III

5 zdjęć

Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III
Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III
Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III
Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 24 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 850 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Brzozowy Gaj to nowa inwestycja wielomieszkaniowa w Plewiskach.

Inwestycja obejmująca 850 mieszkań znajdujących się w 24 budynkach 3 i 4 kondygnacyjnych. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom przyszłych Klientów oferujemy mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe o powierzchni od 21m2 do 67m2. Dla każdego mieszkania przewidziane są miejsca postojowe. Wszystkie mieszkania spełniają wymogi programu MDM.

Inwestycja Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajduje się w Plewiskach, ul. Południowa (0.5 km od Poznania), została zrealizowana przez Pajo Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 850 nowych mieszkań znajdujących się w 24 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pajo Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 321 metrów od inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Zachodnia n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Talenciaki w odległości 134 m, Tęczowe kredki w odległości 520 m, Cztery Pory Roku w odległości 706 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: O-Dent w odległości 170 m, Twój stomatolog w odległości 506 m, Madent w odległości 741 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 136 m znajduje się Żabka, w odległości 328 m znajduje się Jogi, w odległości 639 m znajduje się Warzywni"OK".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III w odległości 643 m znajduje się boisko / kort, w odległości 709 m znajduje się boisko / kort, w odległości 724 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.02.2015
Data aktualizacji: 15.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023