Kamienice Przy Dworcu

Oferta archiwalna

Tczew, ul. Pomorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamienice Przy Dworcu

4 zdjęcia

Kamienice Przy Dworcu
Kamienice Przy Dworcu
Kamienice Przy Dworcu
Kamienice Przy Dworcu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

-PCV, od zewnątrz w kolorze, parapety z konglomeratu.

Posadzka

-betonowe.

Instalacje

-instalacja wod-kan; podejścia do urządzeń w kuchni i łazience wraz z opomiarowaniem, -instalacja CO; rozprowadzona, z grzejnikami ,w łazience grzejnik drabinkowy, wszystko opomiarowane, -instalacja RTV, internetowa, telefoniczna zakończona gniazdami, -instalacja elektryczna zakończona (biały osprzęt gniazda włączniki).

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską w piwnicy.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowoczesny dom wielorodzinny przy ul. Pomorskiej , to atrakcyjna oferta zakupu mieszkań zlokalizowanych w centrum Tczewa. Utrzymany w łagodnej, szaro-białej tonacji z elementami cegły będzie stanowił ładną wizytówkę na tle okolicznych domów.

Kamienica B to już drugi z pięciu budynków, które powstaną przy ulicach; Pomorskiej, Koziej i Kaszubskiej, tworząc nowe osiedle Kamienice Przy Dworcu.

Wykonany z bloczków silka, będzie posiadał 1200 m2 pow. całkowitej. Wewnątrz będzie znajdowało się 15 lokali mieszkalnych (od 24 do 85 m2) i jeden lokal usługowy (25 m2). Budynek będzie posiadał halę garażową i miejsca postojowe na zewnątrz budynku. Ogrzewanie budynku będzie bezobsługowe z wymiennika, dostarczane przez ZEC w Tczewie.

Inwestycja Kamienice Przy Dworcu znajduje się w Tczewie, ul. Pomorska null (0.9 km od centrum Tczewa), została zrealizowana przez Pad-Pol s.c.

Inwestycja Kamienice Przy Dworcu została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienice Przy Dworcu nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pad-Pol s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską w piwnicy..

Lokalizacja inwestycji

Tczew to miasto leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się kilka dużych i mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i wiele zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje kilkanaście linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienice Przy Dworcu?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienice Przy Dworcu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kamienice Przy Dworcu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tczew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienice Przy Dworcu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice Przy Dworcu znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Tczewie w odległości 170 m, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincnentego a Paulo w odległości 210 m, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienice Przy Dworcu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Galeria Kociewska, w odległości 490 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice Przy Dworcu w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.04.2016
Data aktualizacji: 09.11.2022

Oferty w Tczewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: