Kierbedzia 8

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. B. Konstanty Strus

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Dolny Mokotów(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112 (3.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Dolny Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 52 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  Dom Development S.A.
 • Art Deco Mokotów(2.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego 3 (5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 390 brutto/m2
  Art Deco Mokotów
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 28 - 91 m2
  Dla inwestora 3 oferty
  Terra Casa S.A.
 • Holm House(2.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego (5 km od centrum Warszawy)
  Holm House
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 69 - 125 m2
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja powstaje w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Mokotów. Osiedle wyróżnia się jest dopracowaną architekturą, wysokiej jakości wykończeniem oraz starannie zaprojektowanymi detalami. Elegancka biała elewacja podkreślona jasnoszarym piaskowcem, nowoczesne zagospodarowanie terenu z przestrzenią zabaw dla dzieci, drewniana stolarka okienna, to tylko niektóre z atutów osiedla, które budują wysoki standard tej inwestycji. W szerokim wachlarzu mieszkań znajdą się zarówno przytulne kawalerki, mieszkania z własnymi ogródkami, jak i przestronne apartamenty z tarasami.Istnieje możliwość połączenia lokali: Lok 2 i Lok 3.

Inwestycja Kierbedzia 8 znajduje się na Sielcach, ul. Kierbedzia 8 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus.

Inwestycja Kierbedzia 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kierbedzia 8 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 75 do 91 metrów kwadratowych.

Deweloper P. B. Konstanty Strus przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kierbedzia 8

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kierbedzia 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Kierbedzia 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kierbedzia 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kierbedzia 8 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 210 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa Niepubliczna Kolegium św. Stanisława Kostki Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kierbedzia 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne LuxMed w odległości 230 m, Przychodnia lekarska w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kierbedzia 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Panorama, w odległości 360 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kierbedzia 8 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.09.2016

Data aktualizacji: 01.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie