Kierbedzia 8

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. B. Konstanty Strus

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kierbedzia 8 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1
74,34 m²
Parter
2
84,04 m²
Parter
3
91,16 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Kierbedzia 8

Opis Inwestycji

Inwestycja powstaje w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Mokotów. Osiedle wyróżnia się jest dopracowaną architekturą, wysokiej jakości wykończeniem oraz starannie zaprojektowanymi detalami. Elegancka biała elewacja podkreślona jasnoszarym piaskowcem, nowoczesne zagospodarowanie terenu z przestrzenią zabaw dla dzieci, drewniana stolarka okienna, to tylko niektóre z atutów osiedla, które budują wysoki standard tej inwestycji. W szerokim wachlarzu mieszkań znajdą się zarówno przytulne kawalerki, mieszkania z własnymi ogródkami, jak i przestronne apartamenty z tarasami.Istnieje możliwość połączenia lokali: Lok 2 i Lok 3.

Inwestycja Kierbedzia 8 znajduje się na Sielcach, ul. Kierbedzia 8 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus.

Inwestycja Kierbedzia 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kierbedzia 8 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 74 do 91 metrów kwadratowych.

Deweloper P. B. Konstanty Strus przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 74 do 91 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kierbedzia 8

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kierbedzia 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kierbedzia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kierbedzia 8 znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum i Gimnazjum Szkoła Liderów w odległości 100m, Kolegium św. S. Kostki KSW Liceum Ogólnokształcące w odległości 150m, Przedszkole nr 210 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Propharma sp. z o.o., w odległości 100 m znajduje się Oxer Sp. z o.o., w odległości 150 m znajduje się Warszawskie Centrum Terapii Słuchu SŁUCHMED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się ZebraSklep.pl, w odległości 100 m znajduje się Obiadki u Miśka, w odległości 100 m znajduje się Pub Sopranos.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Inter-Arch for Garden, w odległości 300 m znajduje się ForSpa, w odległości 300 m znajduje się park Sielecki.

Data publikacji: 22.09.2016

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie