Ostoja Adamowo

Gotowe domki wykończone pod klucz!

Domy na sprzedaż Adamowo, oferowane bezpośrednio przez Ostoja Adamowo

płoński, Adamowo, Adamowo
Ceny od: 8 700 zł brutto/m2
Ostoja Adamowo

11 zdjęć

Ostoja Adamowo
Ostoja Adamowo
Ostoja Adamowo
Ostoja Adamowo

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Ostoja Adamowo dostępne są 4 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

NOWOCZESNY WYMIAR ODPOCZYNKU - DOMKI W ADAMOWIE

Domki w Adamowie to spełnienie marzeń o pięknym, nieprzeciętnym miejscu blisko natury z dala od zgiełku dużego miasta. Ich wyjątkowy design sprawia, że idealnie wpisują się w otaczający krajobraz, tworząc harmonijną całość. Ich funkcjonalność pozwala cieszyć się wolnym czasem o każdej porze roku, a lokalizacja umożliwia szybki przejazd z Warszawy na weekendowy odpoczynek.

Domki składają się z parteru o powierzchni 26,50 m2 oraz z piętra z zabudowaną antresolą (18,90 m2). Niebagatelny rozkład powoduje, że mimo ich niewielkich rozmiarów, są bardzo przestronne i dają poczucie swobody i komfortu. Na parterze każdego domku znajduje się hall, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka.

Na piętrze – antresoli stworzyć można jedną, przestronną lub dwie mniejsze sypialnie. Można też rozbudować domek o trzecie dormitorium lub przeszklić okna, by uzyskać spektakularny efekt głębi i piękny widok na ogród.

DWA W JEDNYM - WYGODA I NATURA

Działki, na których usytuowane zostały domki mają wielkość od 700m2 do 1000m2. Dają możliwość indywidualnego zagospodarowania i stworzenia własnej, prywatnej zielonej przestrzeni. To gospodarz decyduje, jak chce wykorzystać teren wokół domu. Czy stworzy tam miejsce do zabawy i relaksu z małym placem zabaw, basenem ogrodowym i wygodnym aneksem wypoczynkowym, czy otoczy się roślinami, ozdabiając działkę rabatami kwiatów, ogródkiem, a może nawet małym warzywniakiem. To jest jego decyzja, ale jeśli potrzebuje pomocy, nasi partnerzy pomogą mu w optymalizacji zagospodarowania przestrzeni i w wykonawstwie. Działki okalają ogrodzenia wraz z bramą wjazdową i furtką. Do każdej z nich zaprojektowana jest droga dojazdowa spełniająca obowiązujące warunki techniczne.

Inwestycja Ostoja Adamowo znajduje się w Adamowie (19.5 km od Ciechanowa), jest realizowana przez Ostoja Adamowo.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Adamowo w sprzedaży 4 nowe domy o powierzchni 45 metrów kwadratowych, w cenie od 395 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 3-pokojowe o powierzchni 45 m2 w cenie od 395 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców Ostoja Adamowo przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 1 miejsce dla każdego mieszkania.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, klimatyzacja
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 4 domy z bali.
Powierzchnie domów:
45 m².
Powierzchnie działek:
od 735 do 919 m².
Ceny domów:
 • kształtują się na poziomie 395 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 8 700 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

OSTOJA ADAMOWO - SIELSKI AZYL Ostoja Adamowo to odpowiedź na potrzeby współczesnych ludzi, którzy po całym dniu pracy szukają spokojnej przystani. Kompleks 9 domków z działkami, położony jest na Mazowszu, w Gminie Nowe Miasto. Okolice Adamowa to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć na łonie natury oraz tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek. Na fanów sportów wodnych czeka tu wiele atrakcji tj.: kajaki, motorówki, wędkowanie, a dla piechurów, biegaczy i rowerzystów liczne szlaki piesze oraz biegowo-rowerowe. Miłośnicy natury odkryją tutaj piękno lasów, zaś pasjonaci historii będą mogli podziwiać m.in.: Twierdzę Modlin, Zamek w Ciechanowie, gotyckie zabytki Serocka. Okolica świetnie nadaje się także na rodzinne wypady. Rodzice z dziećmi mogą korzystać z oddalonego o 5 km kąpieliska w Nowym Mieście lub licznych plaż Zalewu Zegrzyńskiego (38 km). Bliskość Warszawy sprawia, że w każdej wolnej chwili można wsiąść do samochodu i za jedyne 60 minut znaleźć się blisko natury, zdrowego powietrza i pięknych widoków.

Powiat płoński został utworzony 1 stycznia 1999r. i wszedł w skład Województwa Mazowieckiego. Zajmuje obszar 1384 km2 i liczy ok. 87 tys. mieszkańców. Tworzą go dwa główne miasta: Płońsk i Raciąż oraz dziesięć gmin: Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Sochocin, Raciąż, Załuski. Siedzibą powiatu jest miasto Płońsk. Powiat jest usytuowany na Wysoczyźnie Płońskiej i Równinie Raciąskiej, leżących w centrum Północnego Mazowsza. Od północy i wschodu Wysoczyzna Płońska przylega do Równiny Raciąskiej i Doliny Wkry, od południa opada stromą krawędzią do doliny Wisły. Dzisiejszy Płońsk to jedno z najszybciej rozwijających się miast Mazowsza. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza kraju zmusiła większość zakładów do przekształceń. Dawny Wedel, to teraz „Lu Polska”. W miejscu „Horteksu” pojawiły się dwie spółki: „AMP Logistyka” i „ Agriko”. W Płońsku zdecydowały się także zainwestować firmy z obcym kapitałem. Do nich należą m.in. Skandynawski Koncern Poligraficzny ELANDERS, francuska grupa „FARBY MAESTRIA”, a także zakład produkcyjny BRAAS Polska – należący do światowego lidera w dziedzinie pokryć dachowych.

Data publikacji: 14.06.2021
Data aktualizacji: 15.06.2021
Ostoja Adamowo logo

Ostoja Adamowo

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Warszawska 2, 05-190 Nasielsk (wejście od ulicy Kościuszki)

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:30 - 16:30
 • Wtorek: 09:30 - 16:30
 • Środa: 09:30 - 16:30
 • Czwartek: 09:30 - 16:30
 • Piątek: 09:30 - 16:30
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: