Osiedle Żukówka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Żukówka

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 157 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126,45 m2 (150m2 po podłogach). Całkowitej 191 m2. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, pokój dzienny oraz WC. Do tego garaż i kotłownia. Na piętrze 3 sypialnie i duża łazienka. Powierzchnia działek od 570 m2 do 620 m2.Osiedle położone jest 3 km od stacji kolejowej Błonie i 3 km od węzła Grodzisk Mazowiecki na autostradzie A2. Stacja BP Port Radonice 1 km. Do centrum Warszawy jedzie się ok. 20 minut zachowując przepisową prędkość. Na Ochotę za Dworzec Zachodni dojeżdża się bez skrzyżowań z sygnalizacją świetlną autostradą A2, następnie S2 i estakadami Alej Jerozolimskich. Na Bemowo ok. 15 minut, na Ursynów ok. 20 min. Super komunikacja, a jednocześnie cisza i spokój. Na osiedle podjeżdża autobus szkolny z Błonia.Dom w stanie deweloperskim wyposażony w pełne podłączenie do energii elektrycznej, gazu, miejskiej sieci kanalizacyjnej i wodnej. W standardzie wykonane centralne ogrzewanie z piecem dwufunkcyjnym, tynki gipsowe i posadzki betonowe. Dom wyposażony w stolarkę okienną PCV, drzwi antywłamaniowe, bramy garażowe na pilota, izolację termiczną ścian z tynkiem cienkowarstwowym. Posesja ogrodzona z podjazdami z kostki brukowej. Pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki wraz z systemowymi rynnami.

Inwestycja Osiedle Żukówka znajduje się w Żukówce, ul. Górna 10 (15.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Żukówka.

Inwestycja Osiedle Żukówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żukówka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Żukówka nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Żukówka

Dom położony jest na Osiedlu Żukówka w Żukówce koło Błonia przy ul. Górnej w sąsiedztwie 15 innych domów. To wygodna alternatywa dla mieszkalnictwa wielorodzinnego, zapewniająca wysoki standard i pełen komfort domu jednorodzinnego za cenę porównywalną z wartością dwupokojowego mieszkania na obrzeżach Warszawy.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Data publikacji: 31.03.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie