Osiedle Wielorybie II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOptimum RS

Ceny od: 4 268 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wielorybie II dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
2
5
140,35 m²
440 m2

Opis Inwestycji

Osiedle Wielorybie II to kompleks 4 komfortowych domów jednorodzinnych, w tym dwóch jednorodzinnych i dwóch dwulokalowych o podwyższonym standardzie energetycznym, zlokalizowanych przy ulicy Wielorybiej w Niemczu.Nieruchomość oferuje prywatny ogródek i widok na sąsiadujące tereny zielone. W otoczeniu zabudowa willowa.Rozwiązania architektoniczne łączące w sobie funkcjonalny układ i nowoczesny design, a także wysoka dbałość o detale.Bezpieczna przestrzeń dla całej rodziny, spokojny odpoczynek mieszkańców zapewniony przez ogrodzony teren każdej z działek.Wiedza i doświadczenie wykonawcy stawiającego na jakość i dobór materiałów zapewniających energooszczędność budynków i mniej wydatków przyszłych właścicieli na ich utrzymanie.

Inwestycja Osiedle Wielorybie II znajduje się w Niemczu, ul. Wielorybia (1.8 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Optimum RS.

Inwestycja Osiedle Wielorybie II jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wielorybie II pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 140 metrów kwadratowych w cenie od 599 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 140 m2 w cenie od 599 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Optimum RS przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, inteligentny dom, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 140 m2.
Powierzchnie działek: 440 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 599 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 268 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wielorybie II

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni. Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wielorybie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Wielorybie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Krzyszkowiaka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wielorybie II w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej.

Data publikacji: 05.10.2020

Data aktualizacji: 01.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie