Osiedle Wielorybie II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wielorybia, oferowane bezpośrednio przez Optimum RS

bydgoski, Niemcz, ul. Wielorybia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Wielorybie II

3 zdjęcia

Osiedle Wielorybie II
Osiedle Wielorybie II
Osiedle Wielorybie II

Najbliższe inwestycje

 • Bałtycka Osielsko
  od: 5 980 zł/m2

  Art - Centrum Nieruchomości

 • Osiedle Miodowe
  od: 4 344 zł/m2

  Optimum RS

Opis Inwestycji

Osiedle Wielorybie II to kompleks 4 komfortowych domów jednorodzinnych, w tym dwóch jednorodzinnych i dwóch dwulokalowych o podwyższonym standardzie energetycznym, zlokalizowanych przy ulicy Wielorybiej w Niemczu.

Nieruchomość oferuje prywatny ogródek i widok na sąsiadujące tereny zielone. W otoczeniu zabudowa willowa.

Rozwiązania architektoniczne łączące w sobie funkcjonalny układ i nowoczesny design, a także wysoka dbałość o detale.

Bezpieczna przestrzeń dla całej rodziny, spokojny odpoczynek mieszkańców zapewniony przez ogrodzony teren każdej z działek.

Wiedza i doświadczenie wykonawcy stawiającego na jakość i dobór materiałów zapewniających energooszczędność budynków i mniej wydatków przyszłych właścicieli na ich utrzymanie.

Inwestycja Osiedle Wielorybie II znajduje się w Niemczu, ul. Wielorybia (1.8 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez Optimum RS.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wielorybie II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Optimum RS przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, inteligentny dom, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni. Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wielorybie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Wielorybie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Krzyszkowiaka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wielorybie II w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej.

Data publikacji: 05.10.2020
Data aktualizacji: 07.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: