Osiedle Urocze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Ceny od: 6 299 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Urocze dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
II.A66
4
74,77 m²
-
503 000 zł6 299 zł/m²

Opis Inwestycji

„Osiedle Urocze” to wyjątkowa inwestycja, stworzona z myślą o rodzinach poszukujących rozkładowych 3 i 4 pokojowych mieszkań lub domów pod Warszawą, w okolicy doskonale skomunikowanej z centrum stolicy. Nasza inwestycja łączy ze sobą miejski charakter Pruszkowa i walory spokojnej zielonej okolicy Piastowa.Dom pod Warszawą to już nie tylko marzenie, ale również atrakcyjna alternatywa dla zwykłego mieszkania. Nasze domy to nie tylko jakość wykonania i atrakcyjny projekt, to przede wszystkim niezależność i komfort. Do Państwa dyspozycji oddajemy domy czteropokojowe z dużymi nawet 167 metrowymi ogrodami i poddaszem, które możecie Państwo dostosować do swoich potrzeb. Poza dostępem do ogrodu, czy poddasza każdy dom posiada możliwość zainstalowania kominka. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, w kameralnej zabudowie i w doskonale zlokalizowanej pod Warszawą inwestycji.W pierwszym etapie inwestycji w Piastowie 27 nowych domów. „Osiedle Urocze” ma być inwestycją, która ma kultywować kameralny charakter naszych pozostałych inwestycji. Zależy nam na tym aby nasi klienci mogli tworzyć lokalną społeczność, w której nikt nie jest sobie obcy.Inwestycja „ Osiedle Urocze” to nie tylko domy i mieszkania pod Warszawą w doskonałej lokalizacji. To również znakomita infrastruktura. Na naszym osiedlu będzie się znajdował plac zabaw dla najmłodszych lokatorów i teren rekreacyjny z siłownią plenerową dla tych trochę starszych.Zadbaliśmy o to aby każdy nowy dom lub nowe mieszkanie posiadało podłączenie do wszystkich mediów miejskich, (woda, kanalizacja, gaz, energia). Ogrzewanie zapewni kocioł kondensacyjny – każdy dom lub mieszkanie jest ogrzewane indywidualnie. Wszystkie nasze domy i mieszkania wyposażone będą również w videodomofony.

Inwestycja Osiedle Urocze znajduje się w Pruszkowie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J..

Inwestycja Osiedle Urocze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów w tym 24 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Urocze pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 75 metrów kwadratowych w cenie od 503 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 75 m2 w cenie od 503 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: plac zabaw, videodomofon, siłownia plenerowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym.
Powierzchnie domów: 75 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 503 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 299 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Urocze

Lokalizacja „Osiedla Uroczego” to połączenie kameralnej atmosfery i infrastruktury. W odległości 8 minut spacerem od inwestycji znajduje się kolejka SKM, którą można dotrzeć do centrum miasta w zaledwie 15 minut. Bliskość ulicy Warszawskiej, a później Al. Jerozolimskich gwarantuje, że osoby poruszające się autem mogą błyskawicznie dostać się do centrum miasta. Dzięki położeniu inwestycji na granicy Piastowa i Pruszkowa nasi klienci będą mieć możliwość szybkiego dostępu do całej infrastruktury społecznej i użytkowej obu miast, takich jak szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, czy parki (np. Park Potulickich w Pruszkowie).

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

W odległości 850 metrów od inwestycji Osiedle Urocze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PARTYZANTÓW 02 (PRUSZKÓW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Urocze znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny ul.Grunwaldzka 34 w odległości 450m, Miejskie Przedszkole nr1 w odległości 500m, Przedszkole "Słoneczna Polana" w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Amodent Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 950 m znajduje się Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego , w odległości 950 m znajduje się Jankowska-Kostrzewa Elżbieta, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 700 m znajduje się Poczta , w odległości 850 m znajduje się Gościnna Chata. Karczma, w odległości 950 m znajduje się Karczma Dwa Bażanty.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Fitness Centrum PASJA, w odległości 1050 m znajduje się Basen, w odległości 1150 m znajduje się Fitness Centrum.

Data publikacji: 02.08.2017

Data aktualizacji: 02.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie