Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Urocze

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Marii Skłodowskiej-Curie, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Pruszków, ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 211 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle UroczeOsiedle Urocze

6 zdjęć

Osiedle Urocze
Osiedle Urocze
Osiedle Urocze
Osiedle Urocze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 27 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Osiedle Urocze” to wyjątkowa inwestycja, stworzona z myślą o rodzinach poszukujących rozkładowych 3 i 4 pokojowych mieszkań lub domów pod Warszawą, w okolicy doskonale skomunikowanej z centrum stolicy. Nasza inwestycja łączy ze sobą miejski charakter Pruszkowa i walory spokojnej zielonej okolicy Piastowa.

Dom pod Warszawą to już nie tylko marzenie, ale również atrakcyjna alternatywa dla zwykłego mieszkania. Nasze domy to nie tylko jakość wykonania i atrakcyjny projekt, to przede wszystkim niezależność i komfort. Do Państwa dyspozycji oddajemy domy czteropokojowe z dużymi nawet 167 metrowymi ogrodami i poddaszem, które możecie Państwo dostosować do swoich potrzeb. Poza dostępem do ogrodu, czy poddasza każdy dom posiada możliwość zainstalowania kominka. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, w kameralnej zabudowie i w doskonale zlokalizowanej pod Warszawą inwestycji.

W pierwszym etapie inwestycji w Piastowie 27 nowych domów. „Osiedle Urocze” ma być inwestycją, która ma kultywować kameralny charakter naszych pozostałych inwestycji. Zależy nam na tym aby nasi klienci mogli tworzyć lokalną społeczność, w której nikt nie jest sobie obcy.

Inwestycja „ Osiedle Urocze” to nie tylko domy i mieszkania pod Warszawą w doskonałej lokalizacji. To również znakomita infrastruktura. Na naszym osiedlu będzie się znajdował plac zabaw dla najmłodszych lokatorów i teren rekreacyjny z siłownią plenerową dla tych trochę starszych.

Zadbaliśmy o to aby każdy nowy dom lub nowe mieszkanie posiadało podłączenie do wszystkich mediów miejskich, (woda, kanalizacja, gaz, energia). Ogrzewanie zapewni kocioł kondensacyjny – każdy dom lub mieszkanie jest ogrzewane indywidualnie. Wszystkie nasze domy i mieszkania wyposażone będą również w videodomofony.

Inwestycja Osiedle Urocze znajduje się w Pruszkowie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Urocze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Urocze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja „Osiedla Uroczego” to połączenie kameralnej atmosfery i infrastruktury.

W odległości 8 minut spacerem od inwestycji znajduje się kolejka SKM, którą można dotrzeć do centrum miasta w zaledwie 15 minut. Bliskość ulicy Warszawskiej, a później Al. Jerozolimskich gwarantuje, że osoby poruszające się autem mogą błyskawicznie dostać się do centrum miasta.

Dzięki położeniu inwestycji na granicy Piastowa i Pruszkowa nasi klienci będą mieć możliwość szybkiego dostępu do całej infrastruktury społecznej i użytkowej obu miast, takich jak szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, czy parki (np. Park Potulickich w Pruszkowie).

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz kilka parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje Arena Pruszków.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Urocze?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Urocze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 149 metrów od inwestycji Osiedle Urocze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Boczna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Urocze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Urocze znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Academy Szkoła Angielskiego w odległości 335 m, Przedszkole Miejskie Nr 1 w odległości 433 m, przedszkole w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Urocze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Amodent w odległości 812 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej PIASTUN w odległości 898 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej PIASTUN w odległości 930 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Urocze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 272 m znajduje się Lewiatan, w odległości 357 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Gruszka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Urocze w odległości 590 m znajduje się basen, w odległości 616 m znajduje się boisko / kort, w odległości 882 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 05.02.2020

Inwestycje w pobliżu w Pruszkowie

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023