Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Biedronka II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Urbanistów, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Chyliczki, ul. Urbanistów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 283 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Biedronka IIOsiedle Biedronka II

4 zdjęcia

Osiedle Biedronka II
Osiedle Biedronka II
Osiedle Biedronka II
Osiedle Biedronka II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 28 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Biedronka II to oferta zapewniająca nabywcy sporo przestrzeni, zarówno w domu, jak i ogródku stanowiącym jego zielone uzupełnienie.

Osiedle to łącznie 28 segmentów i 4 apartamenty, zaprojektowane w trzech zespołach budynków, w każdym od 10 do 12 budynków.

Powierzchnia użytkowa będzie wynosiła w przypadku segmentu około 132 m kw., a związane z nimi ogródki będą miały powierzchnię nawet do ponad 330 m kw.

Segmenty są dwupoziomowe. Część dolna – to zwłaszcza salon i kuchnia. Salon jest oczywiście przygotowany do wybudowania kominka, dzięki któremu można zapewnić domowi odpowiednią atmosferę i charakter, ale także dodatkowe źródło ciepła.

Natomiast na piętrze znajdują się cztery sypialnie i łazienka.

Sposób aranżacji powierzchni oraz szczegóły dotyczące wykonania instalacji wewnętrznych są indywidualnie, szczegółowo uzgadniane z poszczególnymi nabywcami.

Inwestycja Osiedle Biedronka II znajduje się w Chyliczkach, ul. Urbanistów (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Biedronka II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Biedronka II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Biedronka II?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Biedronka II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 643 metrów od inwestycji Osiedle Biedronka II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Biedronka II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Biedronka II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 716 m, szkoła w odległości 747 m, przedszkole w odległości 792 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Biedronka II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 867 m znajduje się Lidl, w odległości 922 m znajduje się Biedronka, w odległości 955 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Biedronka II w odległości 94 m znajduje się basen, w odległości 463 m znajduje się boisko / kort, w odległości 491 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023