Makowe Tarasy

Oferta archiwalna

Maków Mazowiecki, ul. Kolejowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Makowe Tarasy

10 zdjęć

Makowe Tarasy
Makowe Tarasy
Makowe Tarasy
Makowe Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Makowe Tarasy to osiedle które wkrótce powstanie przy ul. Kolejowej i będzie wyróżniało się nowoczesną i funkcjonalną architekturą. Estetyczne i funkcjonalne mieszkania, nowoczesne klatki schodowe oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawiają, że każdy z domowników poczuje się tu naprawdę komfortowo. Osiedle zaprojektowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Całodobowy system kontroli dostępu oraz monitoring sprawia, że znajdziesz tu bezpieczną przystań dla całej rodziny.

Inwestycja Makowe Tarasy znajduje się w Makowie Mazowieckiem, ul. Kolejowa null (28.5 km od Ciechanowa), została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja Makowe Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Makowe Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novdom Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Makowe Tarasy położone jest w przyjemnej okolicy, zapewniającej wygodę oraz niczym niezakłócony spokój, który stanowi północną część Makowa Mazowieckiego.

Maków Mazowiecki to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim, nad rzeką Orzyc. Powierzchnia miasta wynosi 10,3 km2 i zamieszkuje ją ok. 10 tysięcy mieszkańców. W mieście znajduje się zalew, który zachęca do . uprawiania sportów wodnych, turystyki i wędkarstwa. Na terenie miasta znajdują się Miejska Biblioteka Publiczna, Osiedlowy oraz Miejski Dom Kultury. Ponadto każdego roku cyklicznie organizowane są Dni Makowa, z licznymi imprezami tematycznymi oraz koncertami z udziałem artystów z całej Polski.

Komunikacja

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe i droga wojewódzka. Droga krajowa nr 60 zapewnia połączenie z Łęczycą, Płockiem i miastem Ostrów Mazowiecka. Droga krajowa nr 57 przebiega przez Bartoszyce, Szczytno oraz Pułtusk. Droga wojewódzka nr 628 łączy Maków Mazowiecki z Nową Wsią. Jeśli chodzi o transport lotniczy to przy ul. Witosa oddano do użytku sanitarne lądowisko Maków Mazowiecki-Szpital.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Makowe Tarasy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Makowe Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Makowe Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Makowe Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Makowe Tarasy znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr I w odległości 290 m, Zespół Szkół w odległości 320 m, Branżowa Szkoła I Stopnia w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Makowe Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Makowe Tarasy w odległości 310 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2017
Data aktualizacji: 04.08.2021

Inwestycje w pobliżu w Makowie Mazowieckiem

Oferty w Makowie Mazowieckiem

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: