Mała 3

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mała 3 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
141,45 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja zakłada remont i przebudowę istniejącego budynku wielorodzinnego z usługami, oraz jego rozbudowę i nadbudowę. W istniejącym budynku powstanie 1 lokal usługowy oraz 11 lokali mieszkalnych zachwycających niepowtarzalnym przedwojennym klimatem. Z kolei w nowej części zaprojektowano 1 lokal usługowy i 29 lokali mieszkalnych.Naszą inwestycję wyróżnia, obok charakteru i klimatu samej ulicy Małej.

Inwestycja Mała 3 znajduje się na Nowej Pradze, ul.Mała 3 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Nordic House Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Mała 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mała 3 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 141 metrów kwadratowych.

Deweloper Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 141 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mała 3

Doskonała lokalizacja. Cicha i spokojna uliczka znajduję się tuż przy ścisłym centrum Pragi-Północ, w odległości 500m od stacji metra Dworzec Wileński.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 100 metrów od inwestycji Mała 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny INŻYNIERSKA 05.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mała 3 znajdują się 74 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 11 Im. W. Grabskiego w odległości 250m, Przedszkole nr 184 w odległości 300m, Przedszkole Dzielnicowe Nr 8 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Dadas Ewa, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet, w odległości 250 m znajduje się Stomed, w odległości 250 m znajduje się Centrum Estetyki Ciała.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Praga-Północ. Wypożyczalnia nr 56, w odległości 100 m znajduje się Klub Saturator, w odległości 100 m znajduje się Jedyne Wyjście.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się skwer płk. Antoniego Władysława Żurowskiego, w odległości 200 m znajduje się Błyskawica Ognisko Tkkf, w odległości 500 m znajduje się Wars Warszawski Klub Sportowy Głuchych.

Data publikacji: 13.09.2017

Data aktualizacji: 13.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie