Dom Sławinek

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez NOE

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Foxal(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Lublin, ul. Jana Lisa 6 (5.1 km od centrum Lublina)
  Osiedle Foxal
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 135 m2
  Liczba pokoi: 5
  3KLUCZE s.c.

Opis Inwestycji

Oferujemy na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący z indywidualnego projektu. Jest to budynek dwukondygnacyjny bardzo przestronny o pełnych piętrach (bez skosów w poddaszu) z propozycją dla 3-6 osobowej rodziny.Na parterze znajduje się duży salon z otwartą przestrzenią na aneks jadalny i kuchnię, łazienka oraz garaż w bryle budynku. Na pierwszym piętrze są cztery pokoje, duża łazienka, garderoba i duży hall.Budynek jest realizowany w tradycyjnej technologi z cegły pełnej czerwonej. Jest to materiał bardzo trwały i zdrowy.Dom Energooszczędny o dobrej izolacji i wysokich parametrach cieplnych.Dom usytuowany jest w Lublinie w dzielnicy Sławinek z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, jest chodnik i oświetlenie. Wszystkie media.Działka przestronna dająca duże możliwości do własnej aranżacji ogrodu. Piękna i malownicza okolica z zabudową domów jednorodzinnych.Działka o powierzchni 1200 m2- woda, gaz, prąd, kanalizacjaDom o powierzchni całkowitej 200 m2Parter: salon, jadania, kuchnia, łazienka i garażPiętro: 4 sypialnie, łazienka, garderoba.Oddanie do użytku: III kwartał 2019 r.DOM w stanie deweloperskim – gotowy do urządzania wnętrz.Wystawiamy fakturę VAT. Kupujący nie płaci podatku PCC.Dla osób zainteresowanych oferuję doposażenie domu w rekuperator zintegrowany z gruntowym wymiennikiem ciepła GWC. Jest to system wentylacji o dużej sprawności. Takie rozwiązanie gwarantuje naturalną klimatyzację latem oraz odzysk ciepła zimą. Znacznie obniża koszty ogrzewania domu i podnosi komfort mieszkania.

Inwestycja Dom Sławinek znajduje się w Lublinie, ul. Przejrzysta (6.9 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera NOE.

Inwestycja Dom Sławinek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Dom Sławinek pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 200 metrów kwadratowych w cenie od 730 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NOE przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Dom Sławinek

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 550 metrów od inwestycji Dom Sławinek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wola Sławińska 01.

Data publikacji: 18.04.2019

Data aktualizacji: 18.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie