Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 99,34 m² - numer D1

Oferta archiwalna

Inwestycja:

Sasanka 4

Deweloper:

MultiDom

wejherowski, Kąpino, ul. Akacjowa

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Sasanka 4 lub inne propozycje w Kąpinie

Sasanka 4Sasanka 4

1 zdjęcie

Rzut - Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 99,34 m² - numer D1 w Sasanka 4

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

99,34 m²

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek

Kuchnia

zamknięta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 250 do 260 cm wysokości

Ilość kondygnacji

2 poziomy w tym poddasze

Oznaczenie oferty

D1

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

w inwestycji nie przewidziano naziemnych miejsc postojowych

Garaże

garaż jednostanowiskowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, internet, TV kablowa

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Otoczenie Puszczy Darżlubskiej oraz dostęp do ścieżek rowerowych spełni również oczekiwania osób aktywnie spędzających czas. Dogodne położenie zapewniające ciszę i swobodę nie tylko wpływa na wysoką jakość życia mieszkańców osiedla, ale jednocześnie umożliwia szybki dojazd zarówno do Wejherowa jak i do Trójmiasta.

Powiat wejherowski zajmuje 1285 kilometrów kwadratowych. Jest największym powiatem ziemskim w województwie pomorskim pod względem liczby ludności – mieszka w nim prawie 204 tysiące osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Reda, Rumia i Wejherowo (tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie) oraz gminy wiejskie Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo. W powiecie wejherowskim rozwijają się rolnictwo oraz mały i średni przemysł (w tym spożywczy, stoczniowy, meblowy). Turystów przyciągają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czysta woda rzeki Reda (spływy kajakowe), zabytki architektury (głównie w Wejherowie). Gmina Choczewo sąsiaduje z wodami Morza Bałtyckiego. Co ciekawe, dwie gminy – Szemud i Linia – są dwujęzyczne: znaczna część ludności posługuje się językiem kaszubskim. Po kaszubsku wydaje się czasopisma i prowadzi audycje radiowe.

Opis oferty

Nowy 4-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 99,34 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Sasanka 4 w Kąpinie, ul. Akacjowa (13.2 km od Gdyni).

Inwestycja jest realizowana przez MultiDom.

Cała inwestycja składa się z 10 nowych domów.

Inwestycja Sasanka 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu D1 stoi na działce o powierzchni 190 m², składa się z 2 kondygnacji w tym poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 250 do 260 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu bliźniaku numer D1 znajdują się się 4 pokoje.

Do domu przynależy ogródek o powierzchni 200 m².

Dla przyszłych mieszkańców Sasanka 4 deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Cena ofertowa domu wynosi 324 000 zł (3 261 zł/m²).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Ogródek

Nowe Osiedle "SASANKA 4" w Kąpinie stanowi kontynuację dotychczas wybudowanych osiedli Sasanki 1, Sasanki 2 i Sasanki 3.

Sasanka 4 jest odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie domami na już zrealizowanych inwestycjach.

Pierwszy raz domy na osiedlu SASANKA będą wyposażone w przyłącze do KANALIZACJI MIEJSKIEJ oraz GAZU ZIEMNEGO zapewniając komfort życia jak w mieście.

Ta wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w I części Kąpina przeznaczona jest dla osób ceniących sobie spokój i prywatność, a zarazem gwarantująca łatwe połączenie z centrum Wejherowa.

Osiedle „SASANKA 4” tworzą budynki dwumieszkaniowe i domy wolnostojące. Na większe poczucie prywatności i komfortu w budynkach bliźniaczych ma wpływ połączenie budynków garażami - jedyną częścią wspólną mieszkań jest ściana w garażu.

Budynki wyróżnia nowoczesna architektura oraz bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.

Dom znajduje się w inwestycji Sasanka 4.

Data publikacji: 06.03.2018
Data aktualizacji: 24.09.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023