Osiedle Książenice etap II

Oferta archiwalna

mazowieckie, grodziski, Książenice, al. Marylskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Książenice etap II

3 zdjęcia

Osiedle Książenice etap II
Osiedle Książenice etap II
Osiedle Książenice etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Kameralne domy wielorodzinne

W pięknej okolicy i dobrej lokalizacji na Osiedlu Książenice powstał projekt kameralnych domów wielorodzinnych. Dedykowany tym, którzy chcą zamieszkać w swoim mieszkaniu i stworzyć w nim swoje miejsce na ziemi.

Mieszkanie na start – mieszkanie na które Cię stać!

Dwupokojowe apartamenty o powierzchni około 40 mkw. to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą zamieszkać na swoim nie inwestując w duży metraż domu. Dwa pokoje pomogą wydzielić część dzienną od nocnej, a ustawne projekty pozwalają na dobre wykorzystanie przestrzeni. Każde mieszkanie posiada własny balkon lub ogródek. W zależności od preferencji można wybrać mieszkanie bardziej lub mniej słoneczne.

Inwestycja Osiedle Książenice etap II znajduje się w Książenicach, al. Marylskiego null (17.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez MTG Agri-Rol S.A.

Inwestycja Osiedle Książenice etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Książenice etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MTG Agri-Rol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Wszędzie blisko Domy wielorodzinne położone są w atrakcyjnej części Osiedla Książenice tuż obok Centrum Sportu i Rekreacji "Strefa Ruchu", Samorządowej Szkoły Podstawowej i Przedszkola "Wielki Mały Świat", zaledwie 5 minut spacerem od przystanku autobusowego. W najbliższej okolicy zaplanowano również zielone tereny spacerowo – rekreacyjne wokół istniejącego stawu. Atmosfera/klimat Kameralne domy wielorodzinne mają zalewdwie trzy kondygnacje. Otoczone zabudową jednorodzinną i niskimi budynkami usługowymi wkomponowują się w spokojny krajobraz Osiedla.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Książenice etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Książenice etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Książenice etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Książenice Marylskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Książenice etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Książenice etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Montessori Wielki Mały Świat w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa w Książenicach w odległości 300 m, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Książenicach w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Książenice etap II w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Strefa Ruchu Książenice.

Data aktualizacji: 08.08.2018

Artykuły powiązane:

Oferty w Książenicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: