Villa Volare Budynek Centralny

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jedności, oferowane bezpośrednio przez

MOTTON ESTATES SP. Z O.O.

piaseczyński, Lesznowola, ul. Jedności

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 346 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Volare Budynek Centralny

4 zdjęcia

Villa Volare Budynek Centralny
Villa Volare Budynek Centralny
Villa Volare Budynek Centralny
Villa Volare Budynek Centralny

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 307 do 316 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal usługowy na parterze, w nowej inwestycji w podwarszawskiej Lesznowoli - Villa Volare Budynek Centralny.

VILLA VOLARE to zespół dwupiętrowych willi podmiejskich, podzielonych na funkcjonalne apartamenty.

Pierwszy oddany do użytkowania etap VILLA VOLARE to 84 mieszkania o ponadstandardowej wysokości (nawet do 4,37m) z dużymi oknami. Aby zapewnić mieszkańcom maksimum prywatności w każdej klatce mieści się tylko 6 mieszkań. Wszystkie mieszkania mają balkony a część z nich także własne ogródki.

Drugi etap tej inwestycji – BUDYNEK CENTRALNY to kameralny budynek składający się z 10 mieszkań o metrażach od 33m2 do 54,4 m2 oraz dwóch lokali usługowych zlokalizowanych na parterze o powierzchni 136,4m2 oraz 86,5m2. Każde z mieszkań posiada własny taras na dachu. Zakończenie budowy drugiego etapu zaplanowane jest na I kwartał 2020 r.

Dla wygody oraz komfortu mieszkańców na terenie osiedla zaplanowano plac zabaw dla dzieci, strefę wypoczynkową, a także siłownię plenerową.

Chcemy, by w Villa Volare każdy mógł znaleźć mieszkanie da siebie. Dlatego posiadamy szeroką ofertę mieszkań o najbardziej poszukiwanych na rynku niewielkich metrażach. W połączeniu z walorami architektonicznymi i atrakcyjną ceną za metr kwadratowy, daje to znakomity stosunek jakości do ceny.

Inwestycja Villa Volare Budynek Centralny znajduje się w Lesznowoli, ul. Jedności (3.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez MOTTON ESTATES SP. Z O.O.

Inwestycja Villa Volare Budynek Centralny została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Villa Volare Budynek Centralny nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli MOTTON ESTATES SP. Z O.O. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Volare Budynek Centralny?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Volare Budynek Centralny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Villa Volare Budynek Centralny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lesznowola 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Volare Budynek Centralny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Volare Budynek Centralny znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Cypiskowo.pl w odległości 370 m.

Data publikacji: 09.08.2019
Data aktualizacji: 28.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: