Bookowska 18

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bukowska, oferowane bezpośrednio przez

Monday Development Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Bukowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bookowska 18

3 zdjęcia

Bookowska 18
Bookowska 18
Bookowska 18

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu nową, wyjątkową inwestycję powstającą w samym sercu Poznania – Bookowska 18. To miejsce z dużym potencjałem biznesowym! Lokalizacja inwestycji w ścisłym centrum miasta będzie prestiżem dla niejednej firmy prowadzącej tu swoją działalność: handlową lub usługową.

Na parterze budynku od strony ulicy Bukowskiej znajduje się pięć lokali o zróżnicowanej powierzchni od 66,79 do 96,66 m2. Wnętrza lokali zostały zaprojektowane według nowoczesnych standardów tak, aby były przestrzenią wygodną użytkowo. Ich układ umożliwi dowolną aranżacje przestrzeni zgodnie z wymaganiami nowych właścicieli. Doskonała komunikacja z każdego kierunku miasta umożliwi szybkie i proste dotarcie klientów a miejsca postojowe przed lokalami wygodne parkowanie. Stale rozwijająca się okolica a wraz z nią przybywający nowi mieszkańcy sprzyjać będzie rozwojowi biznesu o różnorodnym charakterze.

Zakończenie budowy jest planowane na koniec 2021 roku.

O deweloperze

Monday Development - firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1100 mieszkań oraz 4 tys. m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A.

Inwestycja Bookowska 18 znajduje się na Łazarzu, ul. Bukowska (1.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Monday Development Sp. z o.o.

Inwestycja Bookowska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Bookowska 18 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Monday Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bookowska 18?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bookowska 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 760 metrów od inwestycji Bookowska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bookowska 18 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bookowska 18 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w odległości 40 m, szkoła w odległości 50 m, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bookowska 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w odległości 110 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 130 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bookowska 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bookowska 18 w odległości 90 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 270 m znajduje się Tor gokartowy.

Data publikacji: 26.10.2020
Data aktualizacji: 26.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: