Bookowska 18

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMonday Development Sp. z o.o.

Ceny od: 9 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Bookowska 18 dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.0.1
69,02 m²
Parter
U.0.2
93,5 m²
Parter
U.0.3
96,66 m²
Parter
U.0.4
66,79 m²
Parter
U.0.5
86,22 m²
Parter

Opis Inwestycji

Przedstawiamy Państwu nową, wyjątkową inwestycję powstającą w samym sercu Poznania – Bookowska 18. To miejsce z dużym potencjałem biznesowym! Lokalizacja inwestycji w ścisłym centrum miasta będzie prestiżem dla niejednej firmy prowadzącej tu swoją działalność: handlową lub usługową.Na parterze budynku od strony ulicy Bukowskiej znajduje się pięć lokali o zróżnicowanej powierzchni od 66,79 do 96,66 m2. Wnętrza lokali zostały zaprojektowane według nowoczesnych standardów tak, aby były przestrzenią wygodną użytkowo. Ich układ umożliwi dowolną aranżacje przestrzeni zgodnie z wymaganiami nowych właścicieli. Doskonała komunikacja z każdego kierunku miasta umożliwi szybkie i proste dotarcie klientów a miejsca postojowe przed lokalami wygodne parkowanie. Stale rozwijająca się okolica a wraz z nią przybywający nowi mieszkańcy sprzyjać będzie rozwojowi biznesu o różnorodnym charakterze.Zakończenie budowy jest planowane na koniec 2021 roku.O deweloperzeMonday Development - firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1100 mieszkań oraz 4 tys. m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A.

Inwestycja Bookowska 18 znajduje się na Łazarzu, ul. Bukowska (1.5 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Monday Development Sp. z o.o..

Inwestycja Bookowska 18 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bookowska 18 pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 67 do 97 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Monday Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 67 do 97 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 634 505 do 918 270 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bookowska 18

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bookowska 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Bookowska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Matejki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bookowska 18 znajduje się się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w odległości 60 m, I Liceum Ogólnokształcące w odległości 60 m, I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bookowska 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w odległości 190 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 270 m, Lekarz w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bookowska 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bookowska 18 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Park linowy, w odległości 330 m znajduje się Saga.

Data publikacji: 26.10.2020

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie