Osiedle Klonowe

Domy na sprzedaż ul. Klonowa, oferowane bezpośrednio przez

MK Developer Osiedle Klonowe Sp. z o. o.

Szczecin, Prawobrzeże, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, ul. Klonowa

Osiedle Klonowe

5 zdjęć

Osiedle Klonowe
Osiedle Klonowe
Osiedle Klonowe
Osiedle Klonowe

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

101/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

10

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 350 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 4 sklepy, 16 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe, dodatkowo instalacja pod pompę ciepła oraz piec na pellet

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) : zewnętrzne, każdy dom ma 2 miejsca postojowe w cenie, nie ma możliwości dokupienia miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

101 m²

Powierzchnie działek:

418 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

pełna własność bez obciążeń hipotecznych

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna 5 000 zł, zwrotna w momencie podpisania umowy deweloperskiej lub nieotrzymania z 2 banków pozytywnej decyzji kredytowej

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Klonowe logo

Osiedle Klonowe tworzyć będą budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogródkami położone w otulinie Puszczy Bukowej, niskiej zabudowie willowej oraz licznymi terenami rekreacyjnych – to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku! Zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina „Płonia”.

W pierwszym etapie dostępnych będzie 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,14 m2 na działkach o powierzchni od 417 m2 - 550 m2. Każdy z domów składa się między innymi z 3 sypialni, 2 łazienek, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz pomieszczeń dodatkowych. Domy posiadają pełną wysokość (bez skosów na piętrze). Osiedle charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia miejsca postojowe oraz droga wewnętrzna wyłożona kostką, stolarka okienna 3 – szybowa, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu, piec gazowy, możliwość zastosowania ogrzewania hybrydowego, parapety zewnętrzne granitowe, światłowód. Przestrzenie mieszkalne zostały zaprojektowane zgodnie z uwzględnieniem ergonomii i funkcjonalności.

Oddanie etapu I inwestycji planowane jest na koniec II kw. 2024 r.

Lokalizacja osiedla oferuje mieszkańcom wszelkie udogodnienia wynikające z mieszkania w dużym mieście: m in. dostęp do przedszkoli, szkół, żłobków, komunikacji publicznej, sklepów i opieki medycznej oraz dogodny dojazd do wszystkich części miasta.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

Niniejsze ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny, informacje na niej zawarte nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu cywilnego. Przedstawione wizualizacje i rzuty mają charakter poglądowy. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą ulec zmianie

Inwestycja Osiedle Klonowe znajduje się na Płoni-Śmierdnicy-Jezierzycach, ul. Klonowa (14.6 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez MK Developer Osiedle Klonowe Sp. z o. o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klonowe w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni 101 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców MK Developer Osiedle Klonowe Sp. z o. o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Prawobrzeże to dzielnica zajmująca południowo-wschodnią część Szczecina, leżąca po prawej stronie dopływu Odry - Regalicy. Dzieli się na 11 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 84 200 osób. Jest dzielnicą o znacznym stopniu zalesienia. Od południa sąsiaduje ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a od wschodu z Puszczą Goleniowską. Mieszczą się tu trzy parki leśne. W skład Prawobrzeża wchodzą jeziora Dąbie i Małe Dąbie. Dzielnica ma charakter mieszkalny, ale w ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu sektor usługowy. W zabudowie dominują osiedla bloków mieszkalnych i domy jednorodzinne. Na południe od Dąbia znajduje się część historyczna, będąca pod ochroną konserwatora. Prawobrzeże ma własne zaplecze oświatowe, medyczne i rekreacyjne. Znajdują się tu dwa szpitale i działa ponad 30 szkół. Jest też galeria handlowa, kino i szereg placówek sportowych, w tym Centrum Kształcenia Sportowego. Na południu dzielnicy znajduje się węzeł komunikacyjny tworzony przez europejską trasę E28 i drogę krajową nr 31. Prawobrzeże przecina też droga krajowa nr 10, a południową granicą biegnie droga wojewódzka nr 119.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Klonowe?

Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 10 i 31, a najważniejszą arterią komunikacyjną jest trasa europejska E28, której częścią jest autostrada A6. Znajdują się tu 4 stacje kolejowe, które łączą dzielnicę nie tylko z pobliskimi miejscowościami, ale także z całym południem kraju. Szereg połączeń autobusowych i tramwajowych zapewnia dobrą komunikację z resztą miasta. Mieści się tu także lotnisko szczecińskiego aeroklubu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Klonowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Klonowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Osiedlowców nż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Klonowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klonowe znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 28 im. Bolesława Czwójdzińskiego w odległości 780 m, szkoła w odległości 800 m, Przedszkole Publiczne nr 45 w odległości 900 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Klonowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 760 m znajduje się Dino, w odległości 850 m znajduje się Społem, w odległości 960 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klonowe w odległości 40 m znajduje się boisko / kort, w odległości 530 m znajduje się boisko / kort, w odległości 530 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.08.2023
Data aktualizacji: 31.10.2023
Osiedle Klonowe logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Uczniowska 5,70-893 Szczecin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: