SK Park

7 zdjęć

SK Park
SK Park
SK Park
SK Park

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji SK Park dostępnych jest 7 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 36 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Zagospodarowanie terenu  furtka do każdego ogrodu z wyjściem na ścieżkę pomiędzy etapami  droga wewnętrzna, podjazd, taras i chodniki z kostki betonowej  oświetlenie terenów wspólnych  teren wokół budynku wyrównany i oczyszczony,  wykonane nasadzenia drzew i krzewów w częściach wspólnych zgodnie z wizualizacjami  wykonanie elementów małej architektury jak ławki, zabudowy śmietników, zgodnie z wizualizacjami  część terenu w postaci tarasu utwardzona z płyt tarasowych betonowych  Wykonane pergole o konstrukcji drewnianej lub stalowej nad miejscami postojowymi  ogrodzenie - panele ogrodzeniowe, ocynkowane, malowane proszkowo lub powlekane, kolor zgodny z wizualizacjami, wokół działki na wysokość 150-160cm, wydzielenia ogródków 90-110cm wraz z przejściem pomiędzy ogrodami z etapów 1 i 2, 2 i 3

Konstrukcja budynku

 ławy fundamentowe betonowe, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych lub keramzytowych, podłoże z betonu pod posadzkę, nadproża prefabrykowane z belek, schody wewnętrzne żelbetowe, więźba dachowa drewniana lub wiązar drewniany  ściany zewnętrzne i wewnętrzne z silikatów,  strop gęstożebrowy np. typu teriva, rector  przewody wentylacyjne z kształtek i rur spiro lub murowane, lub wybór wentylacji mechanicznej z rekuperacją na etapie zmian lokatorskich.

Dach

 rynny i rury spustowe z blachy w kolorze zgodnym z projektem elewacji  dachówka ceramiczna,  galanteria dekarska i obróbki blacharskie z blachy,  kominy tynkowane zakończone nasadami,

Elewacja

 elewacja - tynk cienkowarstwowy systemowy w kolorze białym, silikatowo – silikonowy  wstawki z płytki klinkierowej  cokół z tynku cienkowarstwowego systemowego  zamontowane skrzynki pocztowe, oznaczenia lokali

Stolarka okienna

 stolarka okienna PCV, okleina zewnętrzna w kolorze zgodnym z projektem elewacji, wewnątrz białe, Współczynnik przenikania ciepła Umax okien = 0,9 [W/m2*K],  rolety z napędem elektrycznym w całym lokalu, sterowanie za pomocą silników kablowych

Drzwi zewnętrzne

 Drzwi wejściowe o współczynniku przenikania ciepła Umax = 1,3 [W/m2*K], stalowe, kolor grafitowy RAL 7016 marki Wikęd, model: Premium, wzór: 26, kolor: antracyt, szyba: mleczna, lub porównywalne

Parapety zewnętrzne

 parapety zewnętrzne z blachy powlekanej, kolor zgodny z projektem elewacji

Parapety wewnętrzne

 parapety wewnętrzne konglomerat gr. 2 cm kolor BIANCO CARRARA

Instalacje

 instalacja wewnętrzna wodna i kanalizacji PP, PEX i pcv  instalacja wody deszczowej w postaci szczelnego zbiornika na wodę opadową dla każdego lokalu wraz z zamontowaną pompą automatyczną i doprowadzeniem wody z powrotem do budynku, z możliwością wykorzystania jako woda ogrodowa lub w osobnej instalacji w lokalu. Instalacja zakończona kranem w ogrodzie oraz jednym punktem w mieszkaniu. Elektryczna  Instalacja fotowoltaiczna dla każdego lokalu o mocy zainstalowanej paneli min 5kW  Doprowadzony światłowód z możliwością podpisania umowy z dowolnym operatorem telewizji i internetu (w standardzie firma Finemedia)  instalacja tv (zestaw antenowy do TV naziemnej i satelitarnej z osprzętem na jeden szereg) lub rozwiązanie równoważne oparte na światłowodzie (możliwość darmowego korzystania z podstawowych kanałów TV i radia bez żadnych kosztów, abonamentu)  gniazdo internetowe w salonie na parterze, dwa gniazda internetowe w małych sypialniach na piętrze  wyprowadzenie zasilania na ogród i przed lokal,  instalacja wewnętrzna elektryczna wraz z osprzętem SIMON KONTAKT seria 54, ramkowy, kolor biały  Oprawa oświetleniowa na elewacji przy wejściu i na tarasie  Oświetlenie terenu i części wspólnych (mini park)

Ogrzewanie

 ogrzewanie podłogowe w całym lokalu w systemie rozdzielaczowym  Pompa ciepła powietrze-woda typy Split, np. model firmy vieesmann Vitocal 200-S D04 Typ AWB-M-E-AC o znamionowej mocy grzewczej 4 kW Z ustawionym obok podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 300l, wraz z sterowanym pogodowo regulatorem pompy ciepła Vitotronic 200, typ WO1C, z czujnikiem temperatury zewnętrznej oraz Vitoconnect 100 OPTO1 do zdalnego nadzoru i sterowania instalacją grzewczą przez aplikacje na smartfony: ViCare – pompa uznawana jest za najcichszą na rynku oraz w standardzie posiada moduł chłodzenia posadzki (klimatyzacja podłogowa)

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : miejsca postojowe w cenie lokalu.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 7 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

94 m².

Powierzchnie działek:

od 67 do 121 m².

Ceny domów:

 • kształtują się na poziomie 699 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 7 400 zł/m².

Opis płatności:

6 transz.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna z opłatą rezerwacyjną w wysokości 10 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

SK Park logo

„SK Park” w Świętej Katarzynie to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 95m2. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz ogród.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji.

Domy wyposażone w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, zapewniające niezależność energetyczną i standardy wyprzedzające dzisiejsze wymogi.

Najważniejsze cechy osiedla SK Park:

- panele fotowoltaiczne dla każdego domu

- własna pompa ciepła

- rolety z napędem elektrycznym

- zbiorniki retencyjne dla każdego domu z automatyczną pompą

- możliwość wykorzystywania wody deszczowej jako woda ogrodowa lub w osobnej instalacji w lokalu, instalacja zakończona kranem w ogrodzie oraz jednym punktem w domu

- wydzielone ogrody z zamontowanymi furtkami

- 2 miejsca postojowe zadaszone ażurową pergolą

- miejsca postojowe dla gości

- parki kieszonkowe na terenie osiedla

- schody żelbetowe z parteru na piętro

- doprowadzony światłowód

- możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich i dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb

- możliwość rozbudowy standardu o dodatkowe funkcje m.in.: wentylację mechaniczną z rekuperacją, klimatyzację, odkurzacz centralny

- komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut

- węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkach

Takie komplementarne osiedle prezentujemy dziś Państwu

Inwestycja SK Park znajduje się w Świętej Katarzynie, ul. Łąkowa null (2.3 km od Wrocławia), jest realizowana przez Mesta Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 36 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji SK Park w sprzedaży jest 7 nowych domów o powierzchni 94 metrów kwadratowych , w cenie od 699 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców Mesta Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Przedszkole w odległości 300 m od osiedla. Komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut. Węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkach. Dyskont spożywczy, szkoła podstawowa – wszystko w zasięgu spaceru.

Wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, 9 kilometrów na południowy wschód od centrum Wrocławia, w gminie Siechnice, do 31.12.2009 siedziba gminy Święta Katarzyna. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji SK Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji SK Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji SK Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Święta Katarzyna.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji SK Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 27.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Świętej Katarzynie

Oferty w Świętej Katarzynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: