Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

SK Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez

Mesta Development Sp. z o.o.

wrocławski, Święta Katarzyna, ul. Łąkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

SK ParkSK Park

7 zdjęć

SK Park
SK Park
SK Park
SK Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 36 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Zagospodarowanie terenu  furtka do każdego ogrodu z wyjściem na ścieżkę pomiędzy etapami  droga wewnętrzna, podjazd, taras i chodniki z kostki betonowej  oświetlenie terenów wspólnych  teren wokół budynku wyrównany i oczyszczony,  wykonane nasadzenia drzew i krzewów w częściach wspólnych zgodnie z wizualizacjami  wykonanie elementów małej architektury jak ławki, zabudowy śmietników, zgodnie z wizualizacjami  część terenu w postaci tarasu utwardzona z płyt tarasowych betonowych  Wykonane pergole o konstrukcji drewnianej lub stalowej nad miejscami postojowymi  ogrodzenie - panele ogrodzeniowe, ocynkowane, malowane proszkowo lub powlekane, kolor zgodny z wizualizacjami, wokół działki na wysokość 150-160cm, wydzielenia ogródków 90-110cm wraz z przejściem pomiędzy ogrodami z etapów 1 i 2, 2 i 3

Konstrukcja budynku

 ławy fundamentowe betonowe, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych lub keramzytowych, podłoże z betonu pod posadzkę, nadproża prefabrykowane z belek, schody wewnętrzne żelbetowe, więźba dachowa drewniana lub wiązar drewniany  ściany zewnętrzne i wewnętrzne z silikatów,  strop gęstożebrowy np. typu teriva, rector  przewody wentylacyjne z kształtek i rur spiro lub murowane, lub wybór wentylacji mechanicznej z rekuperacją na etapie zmian lokatorskich.

Dach

 rynny i rury spustowe z blachy w kolorze zgodnym z projektem elewacji  dachówka ceramiczna,  galanteria dekarska i obróbki blacharskie z blachy,  kominy tynkowane zakończone nasadami,

Elewacja

 elewacja - tynk cienkowarstwowy systemowy w kolorze białym, silikatowo – silikonowy  wstawki z płytki klinkierowej  cokół z tynku cienkowarstwowego systemowego  zamontowane skrzynki pocztowe, oznaczenia lokali

Stolarka okienna

 stolarka okienna PCV, okleina zewnętrzna w kolorze zgodnym z projektem elewacji, wewnątrz białe, Współczynnik przenikania ciepła Umax okien = 0,9 [W/m2*K],  rolety z napędem elektrycznym w całym lokalu, sterowanie za pomocą silników kablowych

Drzwi zewnętrzne

 Drzwi wejściowe o współczynniku przenikania ciepła Umax = 1,3 [W/m2*K], stalowe, kolor grafitowy RAL 7016 marki Wikęd, model: Premium, wzór: 26, kolor: antracyt, szyba: mleczna, lub porównywalne

Parapety zewnętrzne

 parapety zewnętrzne z blachy powlekanej, kolor zgodny z projektem elewacji

Parapety wewnętrzne

 parapety wewnętrzne konglomerat gr. 2 cm kolor BIANCO CARRARA

Instalacje

 instalacja wewnętrzna wodna i kanalizacji PP, PEX i pcv  instalacja wody deszczowej w postaci szczelnego zbiornika na wodę opadową dla każdego lokalu wraz z zamontowaną pompą automatyczną i doprowadzeniem wody z powrotem do budynku, z możliwością wykorzystania jako woda ogrodowa lub w osobnej instalacji w lokalu. Instalacja zakończona kranem w ogrodzie oraz jednym punktem w mieszkaniu. Elektryczna  Instalacja fotowoltaiczna dla każdego lokalu o mocy zainstalowanej paneli min 5kW  Doprowadzony światłowód z możliwością podpisania umowy z dowolnym operatorem telewizji i internetu (w standardzie firma Finemedia)  instalacja tv (zestaw antenowy do TV naziemnej i satelitarnej z osprzętem na jeden szereg) lub rozwiązanie równoważne oparte na światłowodzie (możliwość darmowego korzystania z podstawowych kanałów TV i radia bez żadnych kosztów, abonamentu)  gniazdo internetowe w salonie na parterze, dwa gniazda internetowe w małych sypialniach na piętrze  wyprowadzenie zasilania na ogród i przed lokal,  instalacja wewnętrzna elektryczna wraz z osprzętem SIMON KONTAKT seria 54, ramkowy, kolor biały  Oprawa oświetleniowa na elewacji przy wejściu i na tarasie  Oświetlenie terenu i części wspólnych (mini park)

Ogrzewanie

 ogrzewanie podłogowe w całym lokalu w systemie rozdzielaczowym  Pompa ciepła powietrze-woda typy Split, np. model firmy vieesmann Vitocal 200-S D04 Typ AWB-M-E-AC o znamionowej mocy grzewczej 4 kW Z ustawionym obok podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 300l, wraz z sterowanym pogodowo regulatorem pompy ciepła Vitotronic 200, typ WO1C, z czujnikiem temperatury zewnętrznej oraz Vitoconnect 100 OPTO1 do zdalnego nadzoru i sterowania instalacją grzewczą przez aplikacje na smartfony: ViCare – pompa uznawana jest za najcichszą na rynku oraz w standardzie posiada moduł chłodzenia posadzki (klimatyzacja podłogowa)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : miejsca postojowe w cenie lokalu

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

SK Park logo

„SK Park” w Świętej Katarzynie to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 95m2. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz ogród.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji.

Domy wyposażone w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, zapewniające niezależność energetyczną i standardy wyprzedzające dzisiejsze wymogi.

Najważniejsze cechy osiedla SK Park:

- panele fotowoltaiczne dla każdego domu

- własna pompa ciepła

- rolety z napędem elektrycznym

- zbiorniki retencyjne dla każdego domu z automatyczną pompą

- możliwość wykorzystywania wody deszczowej jako woda ogrodowa lub w osobnej instalacji w lokalu, instalacja zakończona kranem w ogrodzie oraz jednym punktem w domu

- wydzielone ogrody z zamontowanymi furtkami

- 2 miejsca postojowe zadaszone ażurową pergolą

- miejsca postojowe dla gości

- parki kieszonkowe na terenie osiedla

- schody żelbetowe z parteru na piętro

- doprowadzony światłowód

- możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich i dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb

- możliwość rozbudowy standardu o dodatkowe funkcje m.in.: wentylację mechaniczną z rekuperacją, klimatyzację, odkurzacz centralny

- komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut

- węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkach

Takie komplementarne osiedle prezentujemy dziś Państwu

Inwestycja SK Park znajduje się w Świętej Katarzynie, ul. Łąkowa (2.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Mesta Development Sp. z o.o.

Inwestycja SK Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji SK Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mesta Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Przedszkole w odległości 300 m od osiedla. Komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut. Węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkach. Dyskont spożywczy, szkoła podstawowa – wszystko w zasięgu spaceru.

Wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, 9 kilometrów na południowy wschód od centrum Wrocławia, w gminie Siechnice, do 31.12.2009 siedziba gminy Święta Katarzyna.

W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji SK Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji SK Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 166 metrów od inwestycji SK Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Święta Katarzyna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji SK Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji SK Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczna SP w Świętej Katarzynie w odległości 976 m, szkoła w odległości 991 m, przedszkole w odległości 999 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji SK Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ZOZ Święta Katarzyna w odległości 435 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji SK Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 142 m znajduje się Biedronka, w odległości 358 m znajduje się Sklep spożywczo-warzywny, w odległości 912 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji SK Park w odległości 789 m znajduje się Joga Purusza - Lucyna Ścigajło.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 01.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023