Modern House

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wiedeńska, oferowane bezpośrednio przez

MERITUM DEVELOPMENT Sp. z o.o.

białostocki, Grabówka, ul. Wiedeńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Modern HouseModern House

4 zdjęcia

Modern House
Modern House
Modern House
Modern House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zagospodarowanie terenu.

Głównymi założeniami, którymi kierujemy się podczas zagospodarowywania przestrzeni dookoła budynków jest prywatność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

*Prywatność:

Teren posesji został w całości ogrodzony również od frontu budynku, gdzie znajduje się wspólna brama wjazdowa oraz domofon do każdego domu, daje nam to bezpieczne miejsce do parkowania samochodów oraz wspólnej zabawy dzieci. Bryły domów oddzielone garażem poprawiają walory akustyczne co stanowczo wyróżnia nasze nieruchomości od innych. Z przodu jak i z tyłu budynku postanowiliśmy wykonać ściankę, która skutecznie odgrodzi nas od sąsiada. Dzięki temu zachowamy większą prywatność podczas spędzania wolnego czasu na tarasie lub podczas wyjścia od strony frontu domu.

*Funkcjonalność:

Bryła garażu została cofnięta względem reszty budynku, daje nam to możliwość parkowania dwóch aut, jedno w garażu natomiast drugie na 5 m podjeździe przed. Przestrzeń ta daje również możliwość komfortowego wyjścia z auta i wypakowania zakupów. Dzięki zaprojektowaniu garażu między budynkami unikamy również stykania się tarasów sąsiadujących ze sobą domów co poprawia zarówno funkcjonalność jak i prywatność mieszkańców.

*Bezpieczeństwo:

Poprzez ogrodzenie całego terenu przed domem nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo swoich dzieci. Dzięki dostępności drogi z tyłu budynku mogliśmy zastosować furtkę przez, którą bawiące się dzieci w ogrodzie mogą bez konieczność przechodzenia przez dom lub garaż odwiedzać swoich rówieśników z sąsiedztwa a co za tym idzie bawić się pod okiem rodziców wypoczywających w salonie. Ogrodzenie chroni również przed niepożądanymi gośćmi i zwierzętami wokół wejścia do domów oraz przestrzeni przed garażami.

Wygląd zewnętrzny budynku.

Osiedle Modern House to domy o nowoczesnej linii. Brak okapów, oraz zastosowanie blachy na rąbek dookoła dachu budynku, nadaje naszym domom modernistycznego wyglądu. Kolory pokryć dachowych jak i bocznych antracytowych elewacji jeszcze bardziej podkreślają nowoczesność bryły. Do całości idealnie komponuje się jasna elewacja z elementami szarości. Na szczególną uwagę zasługują drewniane wstawki w miejscach gdzie często dochodzi do zabrudzenia elewacji.

Rozkład pomieszczeń.

Po przekroczeniu progu domu, oczom ukazuje się przestronny, jasny salon wraz z jadalnią zlokalizowany od strony południowej oraz delikatnie schowana otwarta kuchnia, która doświetlona została oknem od strony frontu budynku. Naszą uwagę przyciągnie również duże panoramiczne okno z widokiem na obszernym ogród, przez, które wpadają promienie słoneczne. Na parterze znajduje się łazienka z dużym prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze. Wszystko to dopełnia otwarty taras, który jest zaprojektowany od strony południowej dzięki czemu jest idealnym miejscem do spędzania letnich wieczorów. Kierując się na pierwsze piętro, funkcjonalność domu można podziwiać w trzech obszernych sypialniach oraz przestronnej dużej łazience.

Dodatkowa powierzchnia na poddaszu może pełnić rolę miejsca do przechowywania rzeczy. Ponadto dom posiada garaż oraz miejsca parkingowe.

Przemyślany projekt sprawia, że budynki posiadają wszystko, czego potrzeba by sprostać wymaganiom dnia codziennego.

Inwestycja Modern House znajduje się w Grabówce, ul. Wiedeńska (1.4 km od Białegostoku), została zrealizowana przez MERITUM DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Inwestycja Modern House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Modern House nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MERITUM DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat białostocki położony jest w środkowo- wschodniej części województwa Podlaskiego. Zajmuje obszar 2 984,64 km2 co czyni go największym powiatem w Polsce. Siedzibą powiatu jest Białystok, składają się na niego następujące gminy miejsko-wiejskie: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo. Gminami wiejskimi są: Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady. Powiat białostocki zamieszkuję 143 864 ludzi. Połowę powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, lasy zajmują tu 39% powierzchni. To właśnie zalesienie jak i malownicze rzeki sprawiają, że teren ten jest atrakcyjny turystycznie dzięki czemu rozwija się tu agroturystyka. W powiecie zachowało się wiele zabytków, szczególnie stare obiekty sakralne różnych religii – od drewnianych kościołów, po kapliczki przydrożne. Na uwagę zasługuje także Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Wielka Synagoga w Tykocinie czy muzeum wsi w Jurowcach. Powiat białostocki przecina droga krajowa nr 19, znajduje się tu także fragment drogi E 67. Kursują tędy również pociągi, głównie spółki Przewozy Regionalne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modern House?

Powiat białostocki jest połączony z Białymstokiem dzięki autobusom podmiejskim o numerach: 103, 104, 11, 2. Z gmin położonych w zachodniej części powiatu, do Białegostoku można dojechać także koleją dzięki Przewozom Regionalnym. Powiat białostocki jest dobrze skomunikowany z innymi dużymi miastami Polski poprzez połączenia sieci Podlasie Express.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Modern House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grabówka/Leszczynowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Modern House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 506 m, Krystyna Korycka w odległości 641 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Modern House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 540 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 753 m znajduje się U Wojtka, w odległości 759 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Modern House w odległości 195 m znajduje się Ema, w odległości 246 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 728 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.01.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: