Osiedle Panorama

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, oferowane bezpośrednio przez

MBM-Invest Deweloper

Przemyśl, ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PanoramaOsiedle Panorama

5 zdjęć

Osiedle Panorama
Osiedle Panorama
Osiedle Panorama
Osiedle Panorama

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 146 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Osiedle składające się z trzech budynków mieszkalnych A, B i C. Projektowane budynki A i C posiadają 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, która zaprojektowana została jako garaż dla samochodów osobowych. Budynek B posiada 6 kondygnacji nadziemnych i 2 kondygnacje podziemne, które zostały zaprojektowane jako garaż podziemny dla samochodów osobowych. Budynki położone będą przy ulicyŻołnierzy osiedle powstanie na działce o powierzchni 1.86ha .

Dla przyszłych mieszkańców powstanie 146 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 40 do 100 m2 ( kawalerki , mieszkania 2 , 3 oraz 4 pokojowe ) Zaletą projektu jest możliwość dowolnej aranżacji lokali . Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w duże tarasy natomiast ostatnie kondygnacje posiadać będą mieszkania dwupoziomowe z tarasami widokowymi, na pozostałych piętrach mieszkania posiadać będą obszerne balkony.

Dla wygody mieszkańców pod budynkami znajdą się garaże z automatycznymi bramami oraz zadaszona wiata z miejscami parkingowymi. W każdej klatce schodowej zaplanowano windy .

Inwestycja Osiedle Panorama znajduje się w Przemyślu, ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego (2.8 km od centrum Przemyśla), została zrealizowana przez MBM-Invest Deweloper.

Inwestycja Osiedle Panorama została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 146 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MBM-Invest Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przemyśl – to miasto posiadające wspaniała historię, ale także takie które obecnie rozwija się dynamicznie i którego walorów przecenić nie sposób. Dobrze więc byłoby zamieszkać tam, gdzie dużo się dzieje bez konieczności inwestowania ogromnych środków. Rozwiązaniem, które to właśnie umożliwia jest nasze osiedle „OSIEDLE PANORAMA"...

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Położone jest w niewielkiej odległości od Bieszczad. Znajduje się tu kilka parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to także jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Panorama?

Przez Przemyśl przebiegają drogi krajowe nr 28 oraz 77, a także drogi wojewódzkie nr 884 i 885. Wokół miasta funkcjonuje obwodnica. W odległości ok. 17 km przebiega autostrada A4. Linię kolejową obsługuje PKP. W mieście funkcjonuje wiele prywatnych firm przewozowych, które kursują niemal w każdym kierunku w kraju, a także zajmują się przewozem przez granicę.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Panorama mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1464 metrów od inwestycji Osiedle Panorama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przemyśl Zasanie.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Panorama jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu w odległości 270 m, Blok B w odległości 311 m, Blok A w odległości 314 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Panorama składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 258 m znajduje się Piotruś Pan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama w odległości 342 m znajduje się boisko / kort, w odległości 351 m znajduje się boisko / kort, w odległości 908 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 03.11.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: