Brzoskwiniowa 52b

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Maxbud Development

Łódź, Bałuty, Radogoszcz, ul. Brzoskwiniowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Brzoskwiniowa 52b

2 zdjęcia

Brzoskwiniowa 52b

Opis Inwestycji

Lokalizacja naszej inwestycji jest wręcz perfekcyjna - ulica Brzoskwiniowa jest cicha, spokojna i zielona. Zapewnia ona bliskość do centrum, a ogromna ilość terenów zielonych w okolicy stwarza wspaniałe warunki do rekreacji i wypoczynku. Dzięki temu, nasze nowe domy to wspaniała oaza spokoju oraz perspektywa odnalezienia swojego miejsca na Ziemi.

„Domy na Brzoskwiniowej” to nowe domy na rynku pierwotnym w zabudowie bliźniaczej, racjonalnie zaprojektowane pod względem energetycznym, ekonomicznym i powierzchniowym. Architektura budynków jest dopasowana do potrzeb 3-4, a nawet 5-osobowej rodziny.

Część dzienna - salon z częściowo wydzieloną kuchnią pozwala na wspaniały kontakt wszystkich mieszkańców, a odseparowana część nocna na poddaszu zapewnia wyciszenie i odprężenie od codziennych spraw, w komfortowych warunkach. Piętro składa się z 3 wygodnych sypialni, w tym jedna z wydzieloną garderobą. Na piętrze znajduje się również duża przestronna łazienka oraz osobno wydzielona garderoba, która może pełnić również funkcję pralni. Rynek pierwotny otwiera przed architektami rewelacyjne perspektywy, dzięki czemu nowe domy zostały

zaprojektowane w sposób zarówno atrakcyjny pod względem wizualnym, jak i praktyczny oraz funkcjonalny.

Nowe domy zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych domów w Łodzi.

Inwestycja Brzoskwiniowa 52b znajduje się na Radogoszczu, ul. Brzoskwiniowa (7.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Maxbud Development.

Inwestycja Brzoskwiniowa 52b została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Brzoskwiniowa 52b pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 148 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzoskwiniowa 52b mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Brzoskwiniowa 52b znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 11 Listopada - Dw. Łódź Radogoszcz Zach..

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzoskwiniowa 52b znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 16 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 122 w odległości 370 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radogoszczy w odległości 430 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzoskwiniowa 52b w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.10.2018
Data aktualizacji: 21.12.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: