Niepodległości 67

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMARDIM BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Niepodległości 67 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
15
3
60,01 m²
3
16
3
53,08 m²
3

Opis Inwestycji

Niepodległości 67 to harmonijny splot historycznej lokalizacji z nowoczesną przestrzenią mieszkalną. Oryginalny w swym zamyśle, kameralny projekt położony w zabytkowej części Myślenic, stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To miejsce dla osób poszukujących niebanalnej przestrzeni w samym sercu miasta.

Inwestycja Niepodległości 67 znajduje się w Myślenicach, ul. Niepodległości 67 (15.4 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera MARDIM BUDOWNICTWO SP. Z O.O..

Inwestycja Niepodległości 67 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Niepodległości 67 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 53 do 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 60 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MARDIM BUDOWNICTWO SP. Z O.O. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 53 do 60 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Niepodległości 67

Prestiżowa lokalizacja oraz niebanalny charakter budynku tworzą wyjątkowo ciekawy produkt na mapie Myślenic. Lokalizacja inwestycji Niepodległości 67 umożliwia szybki kontakt z najbliższymi aglomeracjami Kraków, Wieliczka, Nowy Targ. Dobrze rozplanowana infrastruktura drogowa pozwala na swobodne poruszanie się po mieście. Niewątpliwym atutem jest możliwość korzystania z najciekawszych miejsc miasta, które są na wyciągnięcie ręki. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych sprzyjać będzie codziennemu wypoczynkowi, da poczucie wytchnienia.

Myślenice to liczące sobie 18 050 mieszkańców miasto powiatowe leżące w zachodniej części woj. małopolskiego. Zajmuje obszar 30,1 km2 i jest oddalone od Krakowa o ok. 35 km. Przez miasto przepływa rzeka Raba, a jego południowa część jest w dużej mierze zajęta przez lasy. Leżąc w pobliżu Beskidów, Myślenice zapewniają mieszkańcom piękne widoki górskie. W II połowie XXw. widoczny był intensywny rozwój miasta, który zaowocował m.in. powstaniem osiedli mieszkaniowych. Zabudowa jest tu zwarta z dominacją nieruchomości mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Do dziś jest to miasto silne gospodarczo, w którym prężnie działa sektor handlowy i przemysłowy. W części Dolne Przedmieście działa nawet Specjalna Strefa Ekonomiczna. Mimo to w południowej części miasta znajduje się rezerwat przyrody, a poza nim mieszczą się tu 2 użytki przyrody i liczne pomniki przyrody. W Myślenicach dobrze rozwinięta jest infrastruktura społeczna. Szkoły, przychodnie lekarskie i jednostki kulturalne zapewniają mieszkańcom odpowiedni poziom życia.

Komunikacja

Przez Myślenice przebiega droga krajowa nr 7, a od północnego-wschodu do miasta wchodzi droga wojewódzka nr 967, co gwarantuje dobrą komunikację z innymi miejscowościami w regionie, jak i w kraju. Za sprawną komunikację między Myślenicami a pobliskimi miejscowościami odpowiadają busy i autobusy PKS, które odbywają także kursy dalekobieżne. Funkcjonuje tu również kolej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Niepodległości 67 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Niepodległości 67 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myślenice ul. Słowackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Niepodległości 67 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Myślenicach w odległości 80 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach w odległości 240 m, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Niepodległości 67 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Satora w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Niepodległości 67 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Top Market, w odległości 380 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Niepodległości 67 w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Basen Aquarius, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.03.2019

Data aktualizacji: 29.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie