Rewal ul. Pelikana

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Pelikana, oferowane bezpośrednio przez

Madura Deweloper

gryficki, Rewal, ul. Pelikana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Rewal ul. Pelikana

7 zdjęć

Rewal ul. Pelikana
Rewal ul. Pelikana
Rewal ul. Pelikana
Rewal ul. Pelikana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 16 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc) : 25000 zł brutto

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

APARTAMENTY W REWALU

Luksusowe apartamenty nad morzem już w sprzedaży. Poznaj Bałtyk na nowo i zachwyć się jego urokami.

Oferujemy na sprzedaż 16 wyjątkowych apartamentów położonych w samym centrum miejscowości Rewal, położonej nad morzem Bałtyckim.

Inwestycja Rewal ul. Pelikana znajduje się w Rewalu, ul. Pelikana (18.2 km od Międzywodzia), została zrealizowana przez Madura Deweloper.

Inwestycja Rewal ul. Pelikana została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rewal ul. Pelikana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Madura Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Miejsce które zachwyca i przyciąga tysiące turystów z całej Europy. Polski Bałtyk to miejsce piaszczystych plaż, romantycznych scenerii, odpoczynku którego każdy potrzebuje.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rewal ul. Pelikana?

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rewal ul. Pelikana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 800 metrów od inwestycji Rewal ul. Pelikana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śliwin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rewal ul. Pelikana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rewal ul. Pelikana znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w odległości 740 m, szkoła w odległości 770 m, szkoła w odległości 830 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rewal ul. Pelikana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Roustm-Dent" w odległości 950 m, ZOZ "Majewski-Med" w odległości 950 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rewal ul. Pelikana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka, w odległości 520 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 590 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rewal ul. Pelikana w odległości 110 m znajduje się basen, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się basen.

Data publikacji: 17.03.2022
Data aktualizacji: 02.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: