Józefosław Apartamenty

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLugra

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Józefosław Apartamenty dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
01
156 m²
Parter

Opis Inwestycji

INWESTYCJA„Apartamenty Józefosław” to kameralny apartamentowiec położony przy ul. Geodetów w Józefosławiu. Trzypiętrowy budynek z windą został zaprojektowany w duchu modernizmu i minimalizmu. Elegancja i prostota - biały kolor tynku połączony z szarą płytką klinkierową oraz drewnopodobnymi detalami są wiodącymi elementami wykończeniowymi elewacji. Taka kolorystyka i wykończenie kontynuowana jest również w częściach wspólnych budynku. Na drugim piętrze budynku zaprojektowaliśmy piękny zielony taras służący wszystkim mieszkańcom.- niska zabudowa- wysokie apartamenty (2,70 m)- garaż naziemny na parterze budynku- kameralny projekt - 30 apartamentów- duże zielone tarasy lub balkony- zielony taras do dyspozycji mieszkańców na 2 piętrze- winda

Inwestycja Józefosław Apartamenty znajduje się w Józefosławiu, ul. Geodetów 43 (1.7 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Lugra.

Inwestycja Józefosław Apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 3 kondygnacje naziemne.

Aktualnie w inwestycji Józefosław Apartamenty pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 156 metrów kwadratowych.

Deweloper Lugra przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 156 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Józefosław Apartamenty

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

W odległości 400 metrów od inwestycji Józefosław Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NADZIEI 01 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Józefosław Apartamenty znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Przyjaciele Kubusia w odległości 50m, Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 450m, Aikido Kokyu Dojo w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Dental House Poland Sp. z o.o., w odległości 250 m znajduje się Apteka Cosmedica, w odległości 400 m znajduje się Stomatologia Kokos Dent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Fabryka pizzy, w odległości 1000 m znajduje się Pizzeria i restauracja "La favola", w odległości 1000 m znajduje się BPH.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Sekcja Jeździecka "Ami", w odległości 300 m znajduje się Tuan Day Spa, w odległości 650 m znajduje się Poligon Urody. Sałek B..

Data publikacji: 06.09.2019

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie