Osiedle Sienna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Sienna, oferowane bezpośrednio przez

LUCAS-DOM Sp. z o.o. Sp.k

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Sienna 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Sienna

2 zdjęcia

Osiedle Sienna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

"Osiedle Sienna 4" to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy bogatej w tereny zielone oraz o bardzo dobrym układzie komunikacyjnym i bliskim położeniu takich obiektów jak: szkoła, przedszkola, centra handlowe.

Inwestycja Osiedle Sienna znajduje się na Zgorzelisku, ul. Sienna 4 (6.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez LUCAS-DOM Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Osiedle Sienna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sienna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LUCAS-DOM Sp. z o.o. Sp.k przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sienna?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sienna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1586 metrów od inwestycji Osiedle Sienna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sienna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sienna znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 140 w odległości 283 m, przedszkole w odległości 321 m, przedszkole w odległości 826 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sienna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Elżbieta Miazga w odległości 777 m, Barbara i Adam Maliccy w odległości 832 m, NZOZ Zawidawie II w odległości 946 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sienna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 629 m znajduje się Biskupin, w odległości 653 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 669 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sienna w odległości 825 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 892 m znajduje się boisko / kort, w odległości 941 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.03.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: