Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLT Serwis Sp. z o. o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 370 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do urokliwego i zielonego Kórnika. W przepięknej scenerii Arboretum i Zamku Kórnickiego powstaje osiedle składające się z 8 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 120 m2 i 28 mieszkań o powierzchni ok. 50 m2 z ogrodami, garażami i miejscami postojowymi na parterach oraz tarasami na piętrach. Osiedle Zielony Zakątek to kameralna inwestycja pośród zielonych terenów Kórnika. Obiekt posiada drogę wewnętrzną, która przekazana została przez Inwestora gminie, co uczyniło ją drogą gminną im. Edwarda Pohla, niemniej jednak jest to droga zamknięta co powoduje, że korzystać z niej będą tylko mieszkańcy osiedla. Przy każdym domu znajduje się śmietnik i skrzynka na listy.

Inwestycja Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku znajduje się w Kórniku, Al. Flensa (9.3 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera LT Serwis Sp. z o. o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z w tym 32 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 119 metrów kwadratowych w cenie od 210 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LT Serwis Sp. z o. o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
-Płaski drewniany ocieplony wełna mineralną pokryty papą.
Elewacja
-Tynk strukturalny.
Stolarka okienna
-Okna PCV firmy Oknoplast okno 5 komorowe zawiasy firmy Maco szyba U=1,0 -Parapety zewnętrzne PCV.
Drzwi zewnętrzne
-Drzwi wejściowe – drzwi antywłamaniowe firmy Magnat U=1,25 kolor antracyt.
Posadzka
-Betonowe, maszynowe, przygotowane do ułożenia podłóg z paneli, desek lub płytek ceramicznych.
Ściany
-Ściany nośne z pustaka ceramicznego Porotherm gr 25 cm, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem gr 12-15 cm. -Ściany wewnętrzne-murowane.
Instalacje
-Instalacja wodno-kanalizacyjna bez białego montażu z określeniem wysokości. -Instalacja gazowa i ogrzewanie: Kocioł gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania Ariston EGIS PLUS 24 FF. Grzejniki płytowe firmy Cosmo z głowicą termostatyczną, grzejnik w garażu, w łazience grzejnik drabinkowy Cosmo. -Instalacja elektryczna: Z osprzętem.
Wyposażenie łazienki
-Podejście pod ustęp, umywalkę, wannę, kabinę prysznicową, pralkę. -WC: podejście pod ustęp i umywalkę.
Wyposażenie kuchni
-Podejście pod zlewozmywak i zmywarkę.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce): do każdego mieszkania z tarasem na piętrze przed garażem znajduje się jeszcze jedno miejsce postojowe na podjeździe.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku

Dzięki dogodnemu połączeniu drogowemu (dwupasmowa droga krajowa nr 11) czas dojazdu do centrum to zaledwie 15 – 20 min.

Kórnik w województwie wielkopolskim to miasto położone ok. 20 km na południowy wschód od Poznania, przy drodze krajowej nr 11 (Kołobrzeg – Bytom). Miasto obejmuje terytorium o powierzchni ok. 6 km2 i stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej. Wizytówka Kórnika to otoczony fosą neogotycki zamek, z którym związana jest legenda o Białej Damie. Wewnątrz zamku znajdują się bogate zbiory muzealne oraz należąca do PAN biblioteka, zaś na zewnątrz rozciąga się park, w którym rośnie ok. 3 tys. gatunków drzew i krzewów. Charakterystycznym elementem pejzażu są otoczone lasami jeziora: Kórnickie, Bnińskie oraz Skrzyneckie Duże. Miasto liczy ponad 7,5 tys. mieszkańców. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa: zabytkowe kamienice przy rynku oraz domy jednorodzinne: wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Zlokalizowane są tutaj: Centrum Tenisowe oraz Centrum Rekreacji i Sportu Oaza.

Komunikacja

Do oddalonego o ok. 20 km Poznania można dojechać z Kórnika drogą krajową nr 11 (Kołobrzeg – Bytom). Do okolicznych miejscowości prowadzą 2 arterie wojewódzkie: droga nr 434 (Łubowo – Rawicz) oraz droga nr 431 (Kórnik – Wronczyn). Do Kórnika kursują autobusy MPK i PKS Poznań, a komunikację zapewnia ponadto Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o. Najbliższy dworzec PKP zlokalizowany jest w oddalonych o ok. 8 km Gądkach, a w odległości ok. 14,5 km od miasta znajduje się dworzec w Środzie Wielkopolskiej, skąd odjeżdżają pociągi do Bydgoszczy, Katowic, Szczecina i Przemyśla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kórnik/Zamkowa n/ż.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.04.2016

Data aktualizacji: 11.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie