Kamienica Ratuszowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, oferowane bezpośrednio przez LSG Deweloper Sp. z o.o. Sp.K

Siechnice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Ratuszowa

7 zdjęć

Kamienica Ratuszowa
Kamienica Ratuszowa
Kamienica Ratuszowa
Kamienica Ratuszowa

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Laguna
  od: 6 250 zł/m2

  Osiedle Laguna

  Republika Wnętrz - Grupa

  Mieszkanie Siechnice
  ul. Paderewskiego/Hallera
  4.4 km od Wrocławia
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 44-63 m2
  • Mieszkań: 114
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

“Kamienica Ratuszowa” to inwestycja zlokalizowana w centrum Siechnic, miasta położonego w powiecie wrocławskim, graniczącego z Wrocławiem od jego południowej strony. Budynek znajduje się w bezpośrednim obszarze kilku istotnych instytucji użytku publicznego, takich jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, obiekty sportowe, kościół czy wreszcie nowo powstający ratusz gminy Siechnice. Atutem inwestycji jest również łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, czyli drogi krajowej numer 94 oraz wojewódzkiej numer 395, a także w pobliżu realizowanej obecnie tzw. “Wschodniej obwodnicy Wrocławia” której zakończenie planowane jest na początku 2013 roku. Obwodnica połączy autostradę A4 z wyjazdem na Warszawę. Oczywiście nie można zapominać o trzech liniach kolejowych i aż czterech stacjach na terenie gminy Siechnice. Wszystkie powyższe szlaki komunikacyjne pozwalają na szybkie dotarcie do centrum Wrocławia (11 km do rynku wrocławskiego) oraz innych miast. Mimo ogromnej ilość blisko położonych obiektów, lokalizacja nieruchomości zapewnia spokój od nadmiaru hałasu.“Kamienica Ratuszowa” to budynek mieszkalno-usługowy częściowo podpiwniczony z trzema klatkami i czteroma kondygnacjami nadziemnymi. Część parterową stanowią dwa mieszkania oraz lokale o charakterze usługowym o powierzchni użytkowej od 52 do 120 m2. Na 2 i 3 kondygnacji znajdują się po 4 mieszkania na każdej klatce (2 i 3 pokojowe) o powierzchni użytkowej od 36 do 60 m2, natomiast na ostatnim piętrze zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania z antresolą, których powierzchnia użytkowa wynosi od 66 do 88 m2. Każdy lokal mieszkalny posiada balkon lub taras oraz przynależną komórkę gospodarczą. Dodatkowo w budynku przewidziano przechowalnie rowerów i wózków dostępną wyłącznie dla lokatorów.Budynek realizowany będzie w technologii mieszanej. Fundamenty, ściany fundamentowe, stropy, klatki schodowe – żelbetowe, wylewane na mokro. Mury wyższych kondygnacji wykonane będą w technologii tradycyjnej, czyli murowane. Całość zostanie zakończona dachem płaskim, krytym papą termozgrzewalną, elewacja będzie wyprawiona tynkiem strukturalnym z elementami płytek klinkierowych oraz drewna.Budynek zostanie wykończony na “gotowo” w częściach wspólnych, czyli klatki schodowe, korytarze, pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Lokale będą oddawane w standardzie deweloperskim zgodnie z załączonym opisem.

Inwestycja Kamienica Ratuszowa znajduje się w Siechnicach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5 (3.6 km od Wrocławia), została zrealizowana przez LSG Deweloper Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Kamienica Ratuszowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Ratuszowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LSG Deweloper Sp. z o.o. Sp.K przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajduje się 38 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie o powierzchniach od 2,30m2 do 5m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Płyta oraz ławy fundamentowe wykonane z żelbetonu wodoszczelnego. Konstrukcja mieszana żelbetowa oraz z bloczków wapiennopiaskowych Silikat

Dach

Płaski kryty dwiema warstwami papy termozgrzewalnej Konstrukcja typu filigran z wypełnieniem minimum 30 cm wełny.

Elewacja

Docieplana styropianem o grubości 15 cm. Elewacja wykonana ze struktury oraz w blisko 70% z pyty kamiennej oraz drewna

Stolarka okienna

PCV z okleiną w kolorze jasnego drewna

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy B typu Porta „Opal”

Balkony

Wykończone płytkami

Posadzka

We wszystkich pomieszczeniach posadzki cementowe zatarte na ostro Na tarasach oraz balkonach płytki typu Gress

Ściany

Ściany zewnętrzne - Murowane z bloczków wapiennopiaskowych Silikat grubości 24 cm ocieplone styropianem grubości 15 cm i pokryte tynkiem strukturalnym barwionym Ściany wewnętrzne - Murowane z bloczków wapiennopiaskowych Silikat Silikat grubości 24 cm poryte tynkiem gipsowym (maszynowy) Ściany działowe z bloczków wapiennopiaskowych Silikat o grubości 12 cm poryte tynkiem gipsowym (maszynowy)

Sufity

Tynk gipsowy III kategorii białkowany

Parapety zewnętrzne

Granitowe lub metalowe ocynkowana oraz malowane proszkowo

Parapety wewnętrzne

PCV

Instalacje

Instalacja telewizji kablowej, internet, DVB-T oraz zbiorcza antena satelitarna. Budynek posiada monitoring z zapisem. Cyfrowe domofony. Elektryczny szlaban przed wjazdem na parking. Automatyczny system doświetlania klatek schodowych.

Ogrzewanie

Miejskie

Wentylacja

Grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (38): Komórki lokatorskie o powierzchniach od 2,30m2 do 5m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca): Zadaszone miejsca postojowe na wyłączny użytek danego mieszkańca. pozostałe 36 miejsc postojowych są ogólnodostępne.. Cena: 5500 zł.
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Ratuszowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Ratuszowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kamienica Ratuszowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice Gimnazjum.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Ratuszowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Ratuszowa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siechnicach w odległości 330 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "HAPPY KIDS" w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Ratuszowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Targowisko Miejskie, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Ratuszowa w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: