Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleje Sosnowe

8 zdjęć

Aleje Sosnowe
Aleje Sosnowe
Aleje Sosnowe
Aleje Sosnowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Stan surowy
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 32 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

stan surowy, standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Media - pełne media z sieci tj. prąd, woda, gaz i kanalizacja

Konstrukcja budynku

Fundamenty - posadowienie na płycie fundamentowej przy użyciu wodoodpornego betonu – solidna konstrukcja, która daje pewność, że budynek będzie solidny od samych podstaw Stropy - wykonane w technologii płyt filigranowych zapewniających najwyższą jakość i sztywność konstrukcji w porównaniu do innych tańszych systemów stropowych, które wykazują liczne ugięcia i niespasowania, co w następstwie prowadzi do zarysowań i pęknięć na sufitach.

Dach

dachówka ceramiczna

Elewacja

styropian lambda min 038, struktura silikatowo-silikonowa baranek 2mm

Stolarka okienna

Stolarka okienna o podwyższonym standardzie z 3 szybowymi oknami, a także ze wzmocnionymi i dobrze zaizolowanymi ramami, wykonana w technologii ciepłego montażu zapewniająca jak najmniejsze straty ciepła.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe solidne i szerokie z przeszkleniem bocznym.

Ściany

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z masywnej cegły silikatowej, która poza największą trwałością i wytrzymałością z dostępnych materiałów na rynku, charakteryzuje się także najlepszymi właściwościami izolacyjności akustycznej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Nieruchomość znajduje się w najdogodniejszej i najpiękniejszej lokalizacji tej miejscowości.

Rozpoczęty został drugi etap inwestycji, który obejmuje budowę osiedla mieszkaniowego składającego się z 11 nowocześnie zaprojektowanych budynków, w skład których wchodzi 22 segmentów z przestronnymi tarasami.

Faza pierwszego etapu obejmującego 10 budynków jest na ukończeniu. Wszystkie domy zostały sprzedane i czekają na swoich lokatorów.

Aleje Sosnowe to prestiżowe, kameralne, ale przede wszystkim nowoczesne osiedle domów, zaprojektowane dla pełnego komfortu mieszkańców i ich gości. To inwestycja unikalna na skalę miasta i regionu, którą wyróżnia dbałość o architekturę oraz naturę.

Dla bezpieczeństwa Waszego i Waszych dzieci teren osiedla będzie ogrodzony. Brama wjazdowa wyposażona w videodomofon otwierana będzie za pomocą pilota. Dzięki temu mieszkańcy osiedla, w wygodny sposób, będą mogli za pośrednictwem kamer sprawdzić tożsamość swoich gości.

Planujemy, by droga wewnętrzna była w nowoczesny sposób oświetlona, tak aby mieszkańcy bez przeszkód i komfortowo mogli dostać się do swoich posesji. Dodatkowym atutem jest to, iż na osiedle można wjechać bezpośrednio z głównej drogi asfaltowej.

Na przedmieściach, w ciszy i spokoju, a dodatkowo wszędzie blisko!

Powierzchnia domu: 129,90 m², powierzchnie działek ok. 5 arów.

Parter łącznie: 65,80 m²

- Wiatrołap - 4,52 m²

- Korytarz - 7,61 m²

- Pokój dzienny - 23,38 m²

- Kuchnia - 8,05 m²

- Łazienka - 2,72 m²

- Garaż jednostanowiskowy - 15,32 m²

Piętro łącznie: 64,10 m²

- Korytarz - 10,58 m²

- Pokój - 8,63 m²

- Pokój - 13,79 m²

- Pokój - 13,23 m²

- Pokój - 9,23 m²

- Łazienka - 8,60 m²

Inwestycja Aleje Sosnowe znajduje się w Ulimie, ul. Diamentowa (0.7 km od Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez Licom Sp. z o.o.

Inwestycja Aleje Sosnowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Aleje Sosnowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Licom Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nasza oferta to dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m² w Ulimiu przy ulicy Diamentowej, tuż przy granicy z Gorzowem, zaledwie 7 minut jazdy do centrum miasta oraz 20 minut do urokliwych okolic jeziora w Lubniewicach. - Przystanek autobusowy – 100 m – 1,5 minuty pieszo - Sklep ogólnospożywczy Lewiatan – 400 m, 6 minut pieszo - Przedszkole, szkoła podstawowa – 700 m – 10 minut pieszo - Plac zabaw – 700m – 10 minut pieszo - Kąpielisko w Karninie – 5 km – 15 minut rowerem, 5 minut samochodem - Centrum miasta, Nova park, Bulwar – 7 km – 20 minut rowerem, 7 minut samochodem

Województwo lubuskie zajmuje powierzchnię 13 987,88 kilometrów kwadratowych. Siedzibą Wojewody jest miasto Gorzów Wielkopolski, zaś władz samorządu województwa - Zielona Góra. Dzielnica powołana do życia została w 1999 roku. Zajmuje teren dawnego województwa gorzowskiego i zielonogórskiego oraz niewielkiej części leszczyńskiego. Województwo Lubuskie posiada największą lesistość w skali kraju, aż 49 procent.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleje Sosnowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleje Sosnowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Aleje Sosnowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ulim - Kolonia n/ż.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleje Sosnowe w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2020
Data aktualizacji: 23.02.2023

Oferty w Ulimie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: