Rezydencja Eliza

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLaor Development Sp. z o.o.

Ceny od: 9 750 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Eliza dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.6
84,63 m²
Parter
1 156 892 zł13 670 zł/m²
U.1
84,31 m²
Parter
822 023 zł9 750 zł/m²

Oferty specjalne

 • Dni otwarte

  Dni otwarte !

  Dzień Otwartych Drzwi w każdą sobotę od godz. 9 do 16.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Zabudowa kwartału ulic Orzeszkowej, Piotrkowskiej, Opaczewskiej i Bitwy Warszawskiej to architektoniczny przekrój historii Warszawy.  Są tu przedwojenne  kamienice z lat 30., budynki osiedla nauczycielskiego z przełomu lat 60. i 70. oraz realizacje z końca lat 90.  XX. wieku.  Do współpracy zaprosiliśmy uznane biuro projektowe, którego możliwości mieliśmy okazję już poznać. Pracownia Fiszer Atelier 41, założona przez Stanisława Fiszera, od dawna nawiązuje do dobrych wzorców architektury modernistycznej: już projekty zrealizowane wiele lat temu we Francji jasno określiły kierunek, w którym podąża pracownia. Bryła budynku jest prosta, jej dekorację i końcowy wizerunek kształtuje detal: drewniane okna, stalowe balustrady i przegrody balkonowe, kamienne wykończenie części wspólnych oraz fragmentów elewacji, a także znane z wielu paryskich realizacji charakterystyczne odlewy aluminiowe umieszczone na frontowej ścianie budynku. Zadbano także o to, żeby każdy możliwy fragment przestrzeni wykorzystany został  na zorganizowaną zieleń -nawet na dachu garażu zaprojektowano potężne donice, które zostaną obsadzone roślinnością. Chcemy, żeby “Rezydencja Eliza” miała charakter eleganckiej , tradycyjnej, ale współczesnej kamienicy z portierem, nawiązującej do najlepszych wzorców.Gwarantowana 7% stopa zwrotu przez 3 lata z wynajętego lokalu lub lokal na własną działalność.

Inwestycja Rezydencja Eliza znajduje się na Szczęśliwicach, Ul. Elizy Orzeszkowej 14 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Laor Development Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Eliza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Eliza pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 84 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 9 750 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Laor Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Konstrukcja budynku
Żelbetowe wylewane oraz prefabrykowane, wg projektu konstrukcji.
Dach
Dach zwykły - dach płaski kryty podwójną papą termozgrzewalną. Dach zielony - dach zielony pokryty roślinnością na warstwie substratu glebowego grubości 10-40 cm. Hydroizolacja - podwójna papa termozgrzewalna. Izolacja termiczna dachu - izolacja termiczna ze styropianu i poliuretanu. Izolacja termiczna dachu nad garażem - płyty z ekstradowanej pianki polistyrenowej.
Elewacja
Tynk, okładziny kamienne, okładziny aluminiowe typu Alucobond.
Stolarka okienna
Ościeżnice i skrzydła z ram drewniano-aluminiowych, wykonanych z drewna selekcjonowanego meranti, klejonego warstwowo, nakładki aluminiowe malowane proszkowo, firmy Sokółka Szklenie szkłem zespolonym zwykłym. Okna wyposażone w nawietrzaki.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań - drzwi rozwierane antywłamaniowe klasy C, płytowe pełne, wzmacniane prętami ze stali hartowanej, o izolacyjności akustycznej min 32dB. Ościeżnica w całej głębokości muru, ze zintegrowanym numerem lokalu i dzwonkiem. Skrzydło oraz ościeżnica drzwi wykończone fornirem naturalnym, dębowym.
Balkony
Balkony i tarasy –wykończenie: Posadzki - deski modrzewiowe układane ażurowo na legarach. Tarasy na gruncie i nad garażem podziemnym: Posadzki - płyty betonowe, układane na warstwie podbudowy ze żwiru. Sufity pod balkonami nadwieszanymi, daszki - -docieplone i tynkowane w/g systemu elewacyjnego. Przesłony na balkonach i tarasach +5 i +6: Z elementów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo. Szafy na balkonach +1, +2, +3, +4 (zgodnie z projektem architektury): Z elementów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo, mocowane do konstrukcji balkonów; wypełnienie ażurowe.
Posadzka
Szlichta betonowa poziom jak pod klepkę lub płytki ceramiczne.
Ściany
Ściany pokoi - zatarte tynkiem gipsowym Ściany łazienek i kuchni - tynkowane tynkiem cementowo-wapiennym zatarte pod okładziny ceramiczne.
Sufity
Sufit pokryte tynkiem gipsowym
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej.
Parapety wewnętrzne
Parapety mieszkań realizowane w ramach indywidualnych aranżacji.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Kuchnia i łazienka – wentylacja mechaniczna, producent: Maico.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 42 500 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 84 do 85 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 822 023 do 1 156 892 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 750 do 13 670 zł.
Opis płatności:indywidualnie.
Warunki rezerwacji:rezerwacja bezpłatna na kilka dni.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Eliza

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Eliza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Opaczewska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Eliza znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum Specjalne nr 98 w odległości 200m, Przedszkole Nr 176 w odległości 250m, Przedszkole nr 225 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się APTEKA "JRK Pharma s.c.", w odległości 150 m znajduje się Centrum Rehabilitacji I Edukacji S.C., w odległości 150 m znajduje się Centrum Rehabilitacji i Edukacji DOBRY START s.c..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Piekarnie Cukiernie Putka, w odległości 150 m znajduje się Osiedlowy mięsny, w odległości 150 m znajduje się Biedronka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Wygodna Wygoda PL, w odległości 300 m znajduje się Skwer Dobrego Maharadży, w odległości 400 m znajduje się Changquan Kung Fu. Szczepaniak A. .

Data publikacji: 23.09.2015

Data aktualizacji: 02.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie