Rezydencja Eliza

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLaor Development Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 30(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 142 m2
  Dom Development S.A.
 • Miasto Wola(2.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Miasto Wola
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 59 - 130 m2
  Dantex
 • Apartamenty Bakalarska(2.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Bakalarska (5.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bakalarska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 116 m2
  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Zabudowa kwartału ulic Orzeszkowej, Piotrkowskiej, Opaczewskiej i Bitwy Warszawskiej to architektoniczny przekrój historii Warszawy.  Są tu przedwojenne  kamienice z lat 30., budynki osiedla nauczycielskiego z przełomu lat 60. i 70. oraz realizacje z końca lat 90.  XX. wieku.  Do współpracy zaprosiliśmy uznane biuro projektowe, którego możliwości mieliśmy okazję już poznać. Pracownia Fiszer Atelier 41, założona przez Stanisława Fiszera, od dawna nawiązuje do dobrych wzorców architektury modernistycznej: już projekty zrealizowane wiele lat temu we Francji jasno określiły kierunek, w którym podąża pracownia. Bryła budynku jest prosta, jej dekorację i końcowy wizerunek kształtuje detal: drewniane okna, stalowe balustrady i przegrody balkonowe, kamienne wykończenie części wspólnych oraz fragmentów elewacji, a także znane z wielu paryskich realizacji charakterystyczne odlewy aluminiowe umieszczone na frontowej ścianie budynku. Zadbano także o to, żeby każdy możliwy fragment przestrzeni wykorzystany został  na zorganizowaną zieleń -nawet na dachu garażu zaprojektowano potężne donice, które zostaną obsadzone roślinnością. Chcemy, żeby “Rezydencja Eliza” miała charakter eleganckiej , tradycyjnej, ale współczesnej kamienicy z portierem, nawiązującej do najlepszych wzorców.Gwarantowana 7% stopa zwrotu przez 3 lata z wynajętego lokalu lub lokal na własną działalność.

Inwestycja Rezydencja Eliza znajduje się na Szczęśliwicach, Ul. Elizy Orzeszkowej 14 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Laor Development Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Eliza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Eliza pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 84 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 9 750 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Laor Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Konstrukcja budynku
Żelbetowe wylewane oraz prefabrykowane, wg projektu konstrukcji.
Dach
Dach zwykły - dach płaski kryty podwójną papą termozgrzewalną. Dach zielony - dach zielony pokryty roślinnością na warstwie substratu glebowego grubości 10-40 cm. Hydroizolacja - podwójna papa termozgrzewalna. Izolacja termiczna dachu - izolacja termiczna ze styropianu i poliuretanu. Izolacja termiczna dachu nad garażem - płyty z ekstradowanej pianki polistyrenowej.
Elewacja
Tynk, okładziny kamienne, okładziny aluminiowe typu Alucobond.
Stolarka okienna
Ościeżnice i skrzydła z ram drewniano-aluminiowych, wykonanych z drewna selekcjonowanego meranti, klejonego warstwowo, nakładki aluminiowe malowane proszkowo, firmy Sokółka Szklenie szkłem zespolonym zwykłym. Okna wyposażone w nawietrzaki.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań - drzwi rozwierane antywłamaniowe klasy C, płytowe pełne, wzmacniane prętami ze stali hartowanej, o izolacyjności akustycznej min 32dB. Ościeżnica w całej głębokości muru, ze zintegrowanym numerem lokalu i dzwonkiem. Skrzydło oraz ościeżnica drzwi wykończone fornirem naturalnym, dębowym.
Balkony
Balkony i tarasy –wykończenie: Posadzki - deski modrzewiowe układane ażurowo na legarach. Tarasy na gruncie i nad garażem podziemnym: Posadzki - płyty betonowe, układane na warstwie podbudowy ze żwiru. Sufity pod balkonami nadwieszanymi, daszki - -docieplone i tynkowane w/g systemu elewacyjnego. Przesłony na balkonach i tarasach +5 i +6: Z elementów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo. Szafy na balkonach +1, +2, +3, +4 (zgodnie z projektem architektury): Z elementów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo, mocowane do konstrukcji balkonów; wypełnienie ażurowe.
Posadzka
Szlichta betonowa poziom jak pod klepkę lub płytki ceramiczne.
Ściany
Ściany pokoi - zatarte tynkiem gipsowym Ściany łazienek i kuchni - tynkowane tynkiem cementowo-wapiennym zatarte pod okładziny ceramiczne.
Sufity
Sufit pokryte tynkiem gipsowym
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej.
Parapety wewnętrzne
Parapety mieszkań realizowane w ramach indywidualnych aranżacji.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Kuchnia i łazienka – wentylacja mechaniczna, producent: Maico.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 42 500 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Eliza

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Eliza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Rezydencja Eliza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opaczewska 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Eliza znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 177 w odległości 130 m, Przedszkole nr 176 w odległości 270 m, Przedszkole nr 225 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Eliza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: FemiClinic w odległości 20 m, Lekarz w odległości 160 m, Centrum medyczne AurisMed w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Eliza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Piekarnia Grzybki, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Warzywniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Eliza w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Centrum Rehabilitacji i Edukacji "Dobry Start".

Data publikacji: 23.09.2015

Data aktualizacji: 25.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie