Lake House Zegrze

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLake House Zegrze

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Lake House Zegrze dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A/1/U1
213,5 m²
-

Opis Inwestycji

Inwestycja Lake House Zegrze znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, w pierwszej linii brzegowej Zalewu Zegrzyńskiego. Umiejscowienie budynków na skarpie zapewnia wyjątkowy widok z każdego apartamentu.Jest to jedyny taki projekt realizowany w tej okolicy.W ofercie jest tylko 59 lokali mieszkalnych dzięki temu projekt ma charakter kameralny.Z każdego apartamentu rozpościera się widok na Jezioro Zegrzyńskie i prywatną przystań. Dla każdego lokalu została przewidziana dodatkowa powierzchnia w postaci tarasu, natomiast wybrane apartamenty znajdujące się na ostatniej kondygnacji posiadają tarasy na dachu budynku.Dostępne lokale są w przedziale 40-150 metrów kwadratowych.Każdy apartament posiada duże panoramiczne okna.W budynku przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym, a także komórki lokatorskie w ograniczonej liczbie.Na parterze w narożnej części budynku, znajduję się ponad 200 metrowy lokal usługowy, przystosowany pod prowadzenie gastronomii.Z myślą o prestiżu i komforcie naszych mieszkańców korzystających z uroków wody, przewidzieliśmy prywatną Marinę, z której będzie można bezpośrednio dostać się na teren inwestycji.

Inwestycja Lake House Zegrze znajduje się w Zegrzu, ul. Pułkownika Kazimierza Drewnowskiego (10.4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Lake House Zegrze.

Inwestycja Lake House Zegrze jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 59 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lake House Zegrze pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 214 metrów kwadratowych.

Deweloper Lake House Zegrze przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 59 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: przystań dla łodzi, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 214 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lake House Zegrze

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lake House Zegrze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Lake House Zegrze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zegrze Osiedle.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lake House Zegrze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się U Edzia.

Data publikacji: 14.08.2019

Data aktualizacji: 20.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie