Domy Przeginia Duchowna

Oferta archiwalna

krakowski, Przeginia Duchowna, Przeginia Duchowna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy Przeginia Duchowna

3 zdjęcia

Domy Przeginia Duchowna
Domy Przeginia Duchowna
Domy Przeginia Duchowna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Stan Domu: DEWELOPERSKI ROZSZERZONY - wybudowany w 2021 roku, według indywidualnego projektu. Wewnątrz budynku wszystkie instalacje na gotowo, klimatyzacja już na gotowo z urządzeniami uruchomiona, we wszystkich pokojach. Rekuperacja również na gotowo już uruchomiona w całym domu. Rolety zewnętrzne elektryczne na parterze i poddaszu. Zmiękczacz wody, centralny odkurzacz, trzy punkty, kuchnia, parter i poddasze. Strych urządzony na gotowo, ocieplony do szczytu, wykończony płytami OSB, wykonane instalacje prądowe i oświetlenie. STAN ZEWNĘTRZNY - Fotowoltaika o mocy ok 9 KW na dachu budynku. Moc dobrana tak by wystarczała na zapotrzebowanie pompy ciepła oraz bieżące zużycie prądu w domu a zewnątrz ogrodzenie z wylewaną podmurówką, front z ogrodzenia panelowego, boki i tył z siatki powlekanej, brama wjazdowa z automatyką (już na gotowo ), furtka z instalacją wideo-domofonu. Lampy zewnętrzne. Teren wyrównany ostatnią warstwą ziemi, posiana trawa. Instalacja burzowa, uchwycenie wody opadowej do zbiorników rozsączających oraz zbiornik na deszczówek o pojemności 2,5 m3. Kostka brukowa w szerokim zakresie, opaska wokół budynku, szerokie i wygodnie tarasy. Oświetlenie ogrodowe.

Instalacje

Media: Kanalizacja miejska, woda, prąd. Wszystkie przyłącza wykonane.

Ogrzewanie

ogrzewanie podłogowe w całym domu, pompa ciepła 9KW zapewniająca ogrzewanie całego domu oraz ciepłej wody użytkowej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Zapraszamy do obejrzenia domu o powierzchni użytkowej 126,88 m2 bez garażu(18,7 m2) oraz kotłowni (9,16 m2) położone a prostokątnej działce o pow. 8,17 a, nieruchomość w tej cenie jest w stanie deweloperskim rozszerzonym. Zakup z rynku Pierwotnego zwolniony z podatku PCC

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA DOMU ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, PRZYKŁAD ZDJĘĆ WYKOŃCZENIA MOŻLIWE WYSŁANIE NA E-MAIL.

Inwestycja Domy Przeginia Duchowna znajduje się w Przegini Duchownej (10.1 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Krakowskie Biuro Sprzedaży Mieszkań.

Inwestycja Domy Przeginia Duchowna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Przeginia Duchowna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Przeginia Duchowna?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Przeginia Duchowna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Domy Przeginia Duchowna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przeginia Duchowna Remiza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Przeginia Duchowna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Przeginia Duchowna znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej w odległości 250 m, Integracyjne Samorządowe Przedszkole w Przegini Duchownej w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa w Przegini Duchownej w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Przeginia Duchowna w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.01.2021
Data aktualizacji: 19.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: