Turniejowa B3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKRAKOIN

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 486 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wysłouchów(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Wysłouchów 41A (6.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 512/m2
  Wysłouchów
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 30 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 11 ofert
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Apartamenty Nowa Bonarka(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  Apartamenty Nowa Bonarka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 56 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • mieszkania przy chmielnej(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa)
  mieszkania przy chmielnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 64 m2
  Liczba pokoi: 4
  Miastologia

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Turniejowej zlokalizowane jest w południowej części Krakowa, w oddalonej o niespełna 6 kilometrów od Rynku Głównego dzielnicy Podgórze Duchackie.Jest to zespół trzech budynków usytuowanych na wzniesieniu, co zapewni mieszkańcom, dający poczucie przestrzeni, widok na okolicę. W pogodne dni, z wyżej położonych mieszkań, będzie można zobaczyć Tatry.Lokalizacja osiedla zapewni mieszkańcom komfort codziennego życia, zarówno dzięki rozbudowanej infrastrukturze handlowo-usługowej, rekreacyjnej i edukacyjnej, jak również bardzo dobremu dostępowi do komunikacji zbiorowej.W budynku B3 oferujemy Państwu 86 mieszkań o powierzchniach od 31 do 83 m2. Na kondygnacjach mieszkalnych znajdują się również komórki lokatorskie.W dwóch podziemnych halach garażowych zlokalizowane są 52 miejsca postojowe.Każde mieszkanie posiada balkon. Budynek jest realizowany w tradycyjnej technologii. Mieszkania podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC (ogrzewanie i ciepła woda).Do mieszkań doprowadzona jest instalacja prądu trójfazowego służąca do zasilania kuchenek ceramicznych lub indukcyjnych.

Inwestycja Turniejowa B3 znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Turniejowa (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera KRAKOIN.

Inwestycja Turniejowa B3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań. Budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Turniejowa B3 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 71 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KRAKOIN przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne na piętrach mieszkalnych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: dostępne na piętrach mieszkalnych.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: bezpłatne, w ramach infrastruktury osiedla.
 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Turniejowa B3

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Turniejowa B3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Turniejowa B3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Witosa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Turniejowa B3 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Molli w odległości 190 m, Ośrodek Psychoterapii Systemowej w odległości 220 m, Prywatne Przedszkole "Tęczowa Kraina" w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Turniejowa B3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe w odległości 400 m, Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Arcus w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Turniejowa B3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Carrefour, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Turniejowa B3 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.11.2017

Data aktualizacji: 17.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie