Turniejowa B3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKRAKOIN

Ceny od: 6 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Turniejowa B3 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B3.9
3
71,02 m²
Parter
447 425 zł6 300 zł/m²
B3.18
3
71,09 m²
1
462 085 zł6 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Turniejowej zlokalizowane jest w południowej części Krakowa, w oddalonej o niespełna 6 kilometrów od Rynku Głównego dzielnicy Podgórze Duchackie.Jest to zespół trzech budynków usytuowanych na wzniesieniu, co zapewni mieszkańcom, dający poczucie przestrzeni, widok na okolicę. W pogodne dni, z wyżej położonych mieszkań, będzie można zobaczyć Tatry.Lokalizacja osiedla zapewni mieszkańcom komfort codziennego życia, zarówno dzięki rozbudowanej infrastrukturze handlowo-usługowej, rekreacyjnej i edukacyjnej, jak również bardzo dobremu dostępowi do komunikacji zbiorowej.W budynku B3 oferujemy Państwu 86 mieszkań o powierzchniach od 31 do 83 m2. Na kondygnacjach mieszkalnych znajdują się również komórki lokatorskie.W dwóch podziemnych halach garażowych zlokalizowane są 52 miejsca postojowe.Każde mieszkanie posiada balkon. Budynek jest realizowany w tradycyjnej technologii. Mieszkania podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC (ogrzewanie i ciepła woda).Do mieszkań doprowadzona jest instalacja prądu trójfazowego służąca do zasilania kuchenek ceramicznych lub indukcyjnych.

Inwestycja Turniejowa B3 znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Turniejowa (5.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera KRAKOIN.

Inwestycja Turniejowa B3 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań. Budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Turniejowa B3 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 71 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 m2 w cenie od 447 425 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KRAKOIN przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne na piętrach mieszkalnych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: dostępne na piętrach mieszkalnych.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: bezpłatne, w ramach infrastruktury osiedla.
  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 71 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 447 425 do 462 085 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 300 do 6 500 zł.
Opis płatności:ratalna.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Turniejowa B3

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

W odległości 250 metrów od inwestycji Turniejowa B3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Witosa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Turniejowa B3 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Tęczowa Kraina w odległości 350m, Żłobek Nr 32 w odległości 450m, Gimnazjum Zgromadzenia Sióstr Najświetszej Rodziny z Nazaretu w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się PRONOBIS CAPUTA SP.J. LAZUROWA M., w odległości 450 m znajduje się PRZYCHODNIA ZDROWIA NR 8 SPZOZ PODGÓRZE, w odległości 450 m znajduje się KAŁUŻNA-GÓRECKA ALEKSANDRA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Piri Piri Pizza, w odległości 250 m znajduje się Carrefour, w odległości 250 m znajduje się AP Kraków.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Studio 5, w odległości 450 m znajduje się Strefa Fit, w odległości 1150 m znajduje się Studio Lidia Fitness.

Data publikacji: 03.11.2017

Data aktualizacji: 05.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie